Avatarını KK'ya uygun isteyenler

kulitta ablsmin topiginin aynisi
Nicomedia'nın dediği gibi avatar topiklerinde bu istekler karşılanır olmuştu canım.
Arkadaşımız gereğini düşünmüş.

O avatar arşivi. Bu istek. Ben sadece yardımcı olma amacıyla açtım.

Oooo hayırlı olsun Nicomediacım. Özel tasarım ve ayarlamalar için isabetli karar vermişsin. :128:
Avatar topiklerindeki istekleri de buraya yönlendirirsen sevinirim canım. Eskisi kadar zaman ayıramıyorum.
Kolaylıklar diliyorum.

Kulittacım, bende durumunu farkettim. Fakat buraya yönlendirme işini sen yaparsan memnun kalırım millet şimdi kulittanın yerini mi alıyorsun diye çıkışır bana sen yapsan daha iyi :26: Teşekkür ederim desteğin için ayrıca Ben senin kadar iyi değilim sadece yardım amaçlı açtım

Son düzenleyen: Moderatör:

Haklısın, yanıtsız bıraktıklarıma üzülüyordum kıvançla sana yönlendireceğim artık.
Ellerine yüreğine sağlık canım. Kolaylıklar diliyorum.

Haklısın, yanıtsız bıraktıklarıma üzülüyordum kıvançla sana yönlendireceğim artık.
Ellerine yüreğine sağlık canım. Kolaylıklar diliyorum.

Teşekkür ederim canım yardımın için yardımcı asitanın oldum o zaman

gif mi bulmaya çalışıyım

Video şeklinde hareketli resimleri kasteddim canım. Bu normal resimlere zaten herkes efekt veriyor sadece hareket ettirme pek mümkün değil. Ama istiyorsan yine de efekt veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…