Avatarını KK'ya uygun isteyenler

kulitta ablsmin topiginin aynisi
Nicomedia'nın dediği gibi avatar topiklerinde bu istekler karşılanır olmuştu canım.
Arkadaşımız gereğini düşünmüş. :KK16:

O avatar arşivi. Bu istek. Ben sadece yardımcı olma amacıyla açtım.

:nazar: Oooo hayırlı olsun Nicomediacım. :KK9: Özel tasarım ve ayarlamalar için isabetli karar vermişsin. :128:
Avatar topiklerindeki istekleri de buraya yönlendirirsen sevinirim canım. Eskisi kadar zaman ayıramıyorum. :KK31:
Kolaylıklar diliyorum. :KK54:

Nicomedia'nın dediği gibi avatar topiklerinde bu istekler karşılanır olmuştu canım.
Arkadaşımız gereğini düşünmüş. :KK16:

:nazar: Oooo hayırlı olsun Nicomediacım. :KK9: Özel tasarım ve ayarlamalar için isabetli karar vermişsin. :128:
Avatar topiklerindeki istekleri de buraya yönlendirirsen sevinirim canım. Eskisi kadar zaman ayıramıyorum. :KK31:
Kolaylıklar diliyorum. :KK54:

Kulittacım, bende durumunu farkettim. Fakat buraya yönlendirme işini sen yaparsan memnun kalırım millet şimdi kulittanın yerini mi alıyorsun diye çıkışır bana sen yapsan daha iyi :26: Teşekkür ederim desteğin için ayrıca :KK16::KK16::KK16: Ben senin kadar iyi değilim sadece yardım amaçlı açtım :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulittacım, bende durumunu farkettim. Fakat buraya yönlendirme işini sen yaparsan memnun kalırım millet şimdi kulittanın yerini mi alıyorsun diye çıkışır bana sen yapsan daha iyi :26: Teşekkür ederim desteğin için ayrıca :KK16::KK16::KK16: Ben senin kadar iyi değilim sadece yardım amaçlı açtım :KK16:

Haklısın, yanıtsız bıraktıklarıma üzülüyordum kıvançla sana yönlendireceğim artık.
Ellerine yüreğine sağlık canım. Kolaylıklar diliyorum. :KK16:

Haklısın, yanıtsız bıraktıklarıma üzülüyordum kıvançla sana yönlendireceğim artık.
Ellerine yüreğine sağlık canım. Kolaylıklar diliyorum. :KK16:

Teşekkür ederim canım yardımın için yardımcı asitanın oldum o zaman :KK9:

$tumblr_my0tgngpXv1s682gho1_500.jpg
$large.jpg
$tumblr_lmbpi8oSwZ1qd0at3o1_500.jpg
$images.jpg
şunlara bir el atarmıyız nicoooo:KK1::KK1: nasıl bişe çıkacak acaba güzelse alırımm :KK16::KK1:

gif mi :KK15::KK15: bulmaya çalışıyım :KK43:

Video şeklinde hareketli resimleri kasteddim canım. Bu normal resimlere zaten herkes efekt veriyor sadece hareket ettirme pek mümkün değil. Ama istiyorsan yine de efekt veririm :KK8:

X