Avatarını KK'ya uygun isteyenler

nicomedia teşekürler emeğine sağlık:nazar:

Yaparım canım da istediğin resim ya da gifi gönderirsen yaparım. Ya da kimli istediğini falan :KK23:

Sana bedava :KK1:

Aslında benim istediğim resim yokta bana böle güzel sigara içen seksili meksili bişi yapsan olur :KK23:

Birde bişey sorcam ben böyle hareketli resimleri kaydediyorum ama pc de açarken internet sayfasından açılıyor nasıl yapcam ki bilemedimmm bi el atsan :KK19:

Aslında benim istediğim resim yokta bana böle güzel sigara içen seksili meksili bişi yapsan olur :KK23:

Birde bişey sorcam ben böyle hareketli resimleri kaydediyorum ama pc de açarken internet sayfasından açılıyor nasıl yapcam ki bilemedimmm bi el atsan :KK19:

bazı resimlerin formatlarıyla alakalı oluyor. Ya da html olarak kaydedilmiştir. Formatıyla alakalı olabilir canım. Ben istediklerini ayarladığımda yüklerim canım :KK12:

Tamama canım çook teşekkür ederimm :KK17:

Buyur canım :21::21::21:

$anigif2.gif

$anigif.gif

$anigif3.gif

$anigif4.gif

Canımm çokk sağoll çok güzeller ama kaydediyorum normal açılmıyor onu nasıl düzelticemm çok oldum biliyorum :KK52:

Dur canım ek olarak şunları da yaptım onları da koyayım :21:

$anigif.gif

$anigif-1.gif

$anigif2.gif

Resmin üstüne sağ tıkla resmi farklı kaydet de. Siteye yüklerken de url yapıştırma direk bilgisayardan seç öyle koy :KK31:

X