Aura cleanmax hakkında..

canım yaşamak lazım clenmax ben 3 ay oldu alalı keşke daha önce alaydım temizliği yemek masama dahi yansıdı süper bir şey parası pahallı tabi ama değer helal olsun diyiyorum hiç düşünmeden alın arkadaşlar evinizdeki farkı göreceksiniz kulanınca

bende 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum temızlığı çok guzel halı yıkama olarakta kullanılıyo ve servıslerı çok ıyı 6 ayda bır arayıp bakıma gelıyolar bana hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar ben tavsıye ederım

peki temizliği konusunda bilgi verebilirmisiniz.
yani hangi temizlikte sizi olumlu yönde şaşırtıyor.
en belirgin temizliği ne ?

Arkadaslar bu ürünü aldıgımızda baska bır elektırıklı supurgeye ıhtıyac olmaz degıl mı?

ben evımdekı supurgeyı attım baska supurge temızledıgım bıtırdıgım tozu yenıden evıme getırıcek ozellıkle soyleıdler baska supurgenızle supurmeyın dıye.ben aura ıle tozu bıtırdım evımde artık hıc toz yok 6yldır kullanıyorum ben esımede halıları koltukları yıkatıyorum cok memnunum yıkamadan supurmeden.
benıde bugune kadar servıs ıcın kımse aramadı kımse gelmedı
sımdı arkadasım calısıyor orda onun sayesınde bakıma gıttı
bu supurgeyı tavsıye edıyorum herkese

Bizde batan paramız karsılıgında 2 adet hem anneme hem bana aldık .Evde kullanmaya basladık süper temızlıyor .temızlıkten sonra kı suda olan pisliği görünce sok oluyorsunuz? bıde evde tertemız bır koku bırakması yok mu sımdılık memnunuz ?

Bizde bugün aldık. İnşallah o kadar paraya değer. Yorumlarınızı okuyunca biraz daha rahatladım. Dolandırıldıkmı acaba diye içimde şüphe vardı. Hayırlısı olsun.

annemde aldı ilk eve geldiler tanıtıma valla anneme dil döktüm alma etme delimisin bu kadar para verilirmi ne gerek var dolandırcı bunlar diye ama dinlemedi aldı iyikide almış evde 4 bayanız ee halıyle saç çok dökülüyo bu makine geldikten sonra evde kıl tüy saç hiç bişe kalmadı süper bişey bide arayıp porblem varmı diye soruyolar bakıma geliyorlar felan çok şiddetle tavsiye ederim bende evlenirken alıcam ama tekk kusuru sürekli suyu değişirmek bi gün kalsa kokuyo

libelle'den kaliteli, rainbow'dan ise daha makul bir ürün. temizlikten emekli oluyoruz sayesinde :) eğer ilgilenen olursa yardımcı olmak isterim.

libelle'den kaliteli, rainbow'dan ise daha makul bir ürün. temizlikten emekli oluyoruz sayesinde :) eğer ilgilenen olursa yardımcı olmak isterim.

arkadaşım makinanın ücretsiz bakımını yaptırabilirmiyiz acaba? yardımcı olabilir misin?

5 yıldır bu makinayı kullanıyorum ve çooookkkk memnunum
evimin olmazsa olmazı diyebilirim
almayı düşünen herkese tavsiye ederim

slm kızlar ben iclal auracleanmax ofisinde calışıyorum aslen arkeologve mimari restorasyon teknikeriyim ama yaklasık 6 aydır bu ürünün ücretsiz tanıtımlarını yapıyorum . gördüğüm kadarı ile bi co hanımefendi bu üründen cokmemnun kalmış ücretsiz tanıtım görmek veya herhangi bi r yardım için bana ulaşabilirsiniz numaram 5546989934
not:bu ürün bu donemler de cok tutuldugu için 1 aya kadar zam bekleniyor hanımlar elinizi cabuk tutmakda fayd var ve hertürlü odeme kolaylıkları ve sınırsız servs ile herzaman yanınızdayız

insanların yasaması için üç maddeye ihtiyaç vardır !

iyi ve sağlıklı yiyecek
içmek için temiz su
Temiz hava

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Suyun muhteşem gücünü keşfeden, ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.
Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu ihlas Temizlik Robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.
Toz torbasız, Su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Seperatör: Tirbün sistemli küçültülmüş bir uçak mortu sayesinde, dakikada 27.000 devirle dönen, SEPERATÖR adı verilen ayrıştırıcı, hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır. Milyonlarca toz parçasının suya yapışmasını sağlar. Piyasada satılan su hazneli süpürgelerden ayıran en büyük özelliğidir.(Bu süpürgelerde seperatör yerine, suya yakın konumda bir filtre bulunur. Nemli olan filtre; tozların yapışmasına, kötü koku oluşmasına ve bakterilerin 10 kat daha üremesine neden olur. Çünkü bakteriler nemli ortamda kuru ortama göre 10 kat daha hızlı ürerler.)

Derin Temizleme Aparatı : Ana motordan hariç ekstra bir motorla çalışan , halılarınızda yataklarınızda ve kanepelerinizde ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları ve mite’ları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder. Zamandan da tasarruf ederek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.

Hepa Filtre: Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…