Atoni kanaması

tamisabet

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
139
94
32
Merhabalar ben ilk doğumda atoni kanaması yaşadım bebek iri diye acaba 2. Kez hamile kaldığımda böyle bi şey olur mu başına gelen var mı

Aynısını yaşadım şuan 12 haftalık hamileyim bende çok korkuyorum inşallah yaşamam ☹️

Merhaba bundan tam 8 sene önce bende aynı şeyi yaşadım şu an 27 haftalık hamileyim ve çok korkuyorum dediğiniz gibi içten dikiş ve ilaçlarla zor durmustu

Merhaba bundan tam 8 sene önce bende aynı şeyi yaşadım şu an 27 haftalık hamileyim ve çok korkuyorum dediğiniz gibi içten dikiş ve ilaçlarla zor durmustu
İnşallah yaşamassn bidaha benim bide aralarında fazla sene de yok bir buçuk sene var napicam bilemiyorum bende 22 haftalık hamileyim 😐

İnşallah yaşamassn bidaha benim bide aralarında fazla sene de yok bir buçuk sene var napicam bilemiyorum bende 22 haftalık hamileyim 😐
İnşallah valla zaman yaklastikca o korku sardı beni o an yaşadıklarımi tekrar yaşamak istemiyorum seninki nasıl oldu sezeryanla mi normal doğum mu

İnşallah valla zaman yaklastikca o korku sardı beni o an yaşadıklarımi tekrar yaşamak istemiyorum seninki nasıl oldu sezeryanla mi normal doğum mu
Sezaryan oldu benim genel anestezi olmuştum 5 aylığım şuan inşallah bu sefer belden uyuşturmali istiyorum sen benden öndesij sanırım inşallah sağ Salim alırız kucaklarimiza 😞

İnşallah canım inşallah ben 29 haftadayim üniversite hastanesinde yaparsam doğumu iyi olacağı söylendi Allah nasip ederse öyle yapacağım dediğin gibi her defasında olacak diye birşey yokmus sana mutlaka haber ederim inşallah bı sıkıntı cikmazsa

X