Dövme Atatürk imzasını yaptıran var mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Bugün dövmem yeniden yapıldı süper oldu. Sizi biraz daha bekleteceğim resim konusunda en son göstereceğim.

Merakta bırakmayayım dedim işte dövmem.hihoyyyt

1591.jpg

Nasıl olmuş?

benim y aptıralı bi sene oldu
sol kolumda bileğimeyakın ama iç kısımda değil
izmir köprüaltında yaptırmıştım ücret alınmadı
:)

Evet oranın böyle bir kampanyası var sende resmini eklersen seninkinide görmek isteriz tatlım.

kızlar bende istiyorm ama cesaret edemiyorum cesaretimi toplayana kadar geçici imzasını yapmak istiyorum ama geçici olarakta hiçbiryerde bulamıyorum nerede bulabilirim yardımcı olurmusunuz

çok güzeel bende istiorum ama sağ bileğime nişanlmın adını yazdrcam sol kolumdada bu abes dururmu acaba başka nereye yaptırabilirim kıslar atatürk dömesini

Selam arkadaşlar ben Özlem,
Taksim'de köprüaltı tattoo var, aynı izmirdeki gibi hatta ben gidip bilgi aldım.İzmir'deki merkezin istanbul şubesiymiş ve Kemal Atatürk imzası geçici olarak 20 TL, kalıcısı da ücretsiz..Bende yaptırmayı çok istiyorum da öncelikle aile faktörünü bertaraf etmem gerekiyor, acı konusunda da dayanılmayacak gibi olmadığını söylediler..:)Yardımcı olabildiysem ne mutlu..

Bende mi gariplik var bilmiyorum ama yazmadan edemeyecegim.
Ataturk'e herkes gibi benim de saygi ve sevgim buyuk. Kendisi buyuk ve saygi duyulacak bir insan. Imzasi da cok guzel olabilir. Ama neticede O da bizler gibi bir insan ve imzasi da kisisel imzasi. O'nun imzasini kendisine saygi duydugunuz icin cok begenebilirsiniz ama kendi vucudunuzda tasimanin anlami nedir anlamis degilim. Sonucta kisisel birsey bu, imza sonucta. Bir kisinin imzasinin herkesin vucudunda olmasi ne kadar mantikli bilemiyorum. Bu kisi Ataturk bile olsa boyle dusunuyorum. Ortalikta kollarinda Ataturk imzasi tasiyan bir dolu insan.. Ne bileyim, garip geliyor bana.

yanlış düşünüyorsunuz,bir kişinin imzası demişsiniz ama o herkes gibi sıradan bir kişi değil dikkatinizi çekerim,Atatürk'ün imzasını taşımakta bir gariplik yoktur canım,garip olan örneğin bir kişinin sevgilisinin ismini yazdırması falandır bence...

Ama sanirim saygi anlayislarimiz farkli. Siz kendisine saygi duydugunuz icin imzasini vucudunuzda tasimak istiyorsunuz. Ben ise saygi duydugum icin Ataturk'un imzasinin bana layik olmadigini dusunuyorum. Ben siradan bir vatandasim, bu ulke icin O'nun gibi ne yapmisim ki O'nun imzasini tasima hakkim olsun...
Ayrica Ataturk imzasinin dovme malzemesi yapilmasina karsiyim.

bende bileğimin iç alt tarafına öyle büyük değilde küçücük yaptırmak istiyorum nasıl olur sizce

Çok küçük yapmıyorlar canım belli kalıplar var. Küçük çalışmalar daha zor oluyor ayrıntılar daha fazla olduğu için ama hoş olur fikrimce yaptıran gördüm.

X