Asya89 Arkadaşımızın Ailesi İçin Ya Şafi

Çok geçmiş olsun üniverste hastanelerine gidin en iyi orda bakılır.

Burda da kalan Ya Şafi varmış

Bin aldım kalan 13.000
Çok teşekkür ediyorum.çarşamba günü Üniversiteye gitmişlerdi, oradakiler felaket tellalı gibi konuşmuşlar resmen kardeşim bunalıma girdi. 3 gündür araştırmam sonucu bizim orda iyi bir göz doktor buldum. Doktor bu ameliyatlardan 15.000 falan yapmış şimdiye kadar. Bu gün randevuları vardı. doktor baya olumlu konuşmuş, kardeşim psikolojik olarak çok rahatlamış. Onun için artık bu doktor ile devam edecekler. Haftaya perşembe ameliyat olacak. Üniversiteyi fazla tavsiye etmiyorum, çünkü stajerler genelde orda eğitim görüyorlar. Resmen deneme yanılma yapıyorlar insanların üstünde hiçte umurlarında değil sonuç ne olacak hayatına mı mal olacak diye. Ablamın sezaryene riskliydi onlar yaptılar.ablamda rahim yapışıklığı oldu. Ablam anlatı bir kaç yıl sonra, meğer ameliyatına iki stajyer doktor girmiş,uzman doktor sadece gelip kapıdan durum nasıl diye sorup gidiyormuş😡vicdansız

Allah hepinizden razı olsun olsun kızlar. Ne duanız varsa RABBİM kabul etsin🌺❤️. Ne sıkıntınız varsa RABBİM gidersin. Kardeşim haftaya ameliyat olacak dualarınızda onada yer verirseniz çok sevinirim. Kimin duası kabul olunur bilinmez

Kardeşimin gözünde keratokonus diye bir hastalık çıkmış. Bir gözünde baya ilerlemiş şimdi diğer gözede geçmiş. Daha 20 yaşında bekar çok üzülüyorum. Nasıl yapacağımızı hangi doktora gideceğimizi bilmiyoruz. Ben çok uzaktayım ha diyince gidemiyorum da. 😭
Bendede var karetokonus biran önce ccl ameliyatı olsun yani durdurma ameliyatı

Bendede var karetokonus biran önce ccl ameliyatı olsun yani durdurma ameliyatı
Çok teşekkürler. 3 hafta önce ameliyat oldu. Çok şükür şimdilik herşey yolunda dedi doktor. Size ne gibi tedaviler uygulandı? Neler yapmalı neler yapmamalı? Paylaşırsanız sevinirim sizede çok geçmiş olsun

Çok teşekkürler. 3 hafta önce ameliyat oldu. Çok şükür şimdilik herşey yolunda dedi doktor. Size ne gibi tedaviler uygulandı? Neler yapmalı neler yapmamalı? Paylaşırsanız sevinirim sizede çok geçmiş olsun
Kusura bakmayın yeni gördüm doktor bana en önemlisi hiç ovmayacaksın dedi sırt üstü yatmaya çalıs dedi isterseniz Sezgin hoca var göz doktoru Keratokonus whatsapp grubu kurdu herkes tecrübelilerini paylaşıyor doktor sorulara cevap veriyor link atayım kardeşiniz girsin gruba

Kusura bakmayın yeni gördüm doktor bana en önemlisi hiç ovmayacaksın dedi sırt üstü yatmaya çalıs dedi isterseniz Sezgin hoca var göz doktoru Keratokonus whatsapp grubu kurdu herkes tecrübelilerini paylaşıyor doktor sorulara cevap veriyor link atayım kardeşiniz girsin gruba
Estafullah ne kusuru 😊ay çok sevinirim.kardeşimde en azından tecrübeli olanlardan bilgi alır.

X