asosyalim

min

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
671
1
merhaba doktor hanım...yeni üyeyim ve gezinirken sizi gördüm içimi dökmek istedim.ben kendimi bildim bileli asosyalim.normalde dışarıda ve işte girişken neşeli ve konuşkanım ama evde yalnız kalmayı çok seviyorum.herşeyi tek başıma yapmayı seviyorum ve insanlarla beraber olmak yoğun muhabbetler beni yoruyor.evime pek kimse gelmiyor.arkadaşlarım az ve öz şehir dışındalar.bazen sosyal insanlara hevesleniyorum ve böyle yalnız yaşamanın hatalı olduğunu düşünüyorum ama böyle yaşamak çoğu zaman hoşuma gidiyor. sizce böyle yaşamak normal bir durum mu çünkü mizaç olarak böyle rahatım..şimdiden teşekkürler...

Yaşamın gereklerini yerine getirebiliyor, çalışma hayatında gerekli sosyalliği yaşayabiliyor, özel yaşamınızda belirli arkadaşlarınıza ilişkilerinizi sürdüyorsanız, mesele yok. Herkes çok sosyal olmak zorunda değil. Önemli olan yaşamın gereklerini yerine getiriyor olmanız.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

Yaşamın gereklerini yerine getirebiliyor, çalışma hayatında gerekli sosyalliği yaşayabiliyor, özel yaşamınızda belirli arkadaşlarınıza ilişkilerinizi sürdüyorsanız, mesele yok. Herkes çok sosyal olmak zorunda değil. Önemli olan yaşamın gereklerini yerine getiriyor olmanız.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

çok teşekkür ederim doktor hanım

X