Mezeler - Ordövrler AsO dan 'kremalı,soslu,kaşarlı patatez'(resimli)

:1shok::1shok::1shok:
cokacimcoookben bunu nasil kacirmisim yacokacimcoook
zemuszemuspatatez graten gibi bisey bu bizim buralarda cok meshurzemuszemus
:kedi:hazirini hep almisimdir ama yapmisligim yoktur:kedi:
zemuszemusesim patatez hastasi hertürlüsünü cok seviyo
hergün yapsam bikmaz usanmaz
eline koluna saglik hamarat cimcimem benim
cokacimcoookyarin denemek farz olducokacimcoook
:jeyyar:ben sana haber ederim yapinca canim:jeyyar:

biliyorum kanka enişte seviyo patatez,ben bıkmadan,usanmadan yerim bunu biliyinmicokacimcoookbi alış bırakamıcaksınız ailecekopuyorumnanaktansaol canımın içiiiŞeniz

asocum canım teşekkürler ..hemen yapmaya koyuldum ama krema yok evde ne kadar sür ne kadr yag koycaz kii??

asocum canım teşekkürler ..hemen yapmaya koyuldum ama krema yok evde ne kadar sür ne kadr yag koycaz kii??
canım kaymak varsa kaymak ve süt koy..valla göz kararı canım miksere at karışsın..yerimsenibenama krema hazır olsun uğraşma yani..

kanka sözümü vermisdim ama yapamadim ben bugün ya
3aylarin baslangiciydi ya
ilk defa tek basima lokma yaptim okadar cok yapmisimki
bide bunu yapmiim ziyan olur dedim
kusuruma bakma cimcimem ama yarin bilemedin cuma en gec cumartesi yapmis bil :)))))

oo şett bunu bana yapmamalıydınlmaz:
kanka delimisin sen:roflol::roflol:bebeğim ne zaman istersen o zaman yap aşkolsun nie k.bakıyım sanki evine geldimde aç bırakın benikaydirigubbakcemile3allah kabul etsin lokmanı,güzel düşünmüşsün incimkaydirigubbakcemile5istediğin zaman yap deli etme benizemuszemus

hani bana hani banaaaaaaaa:
)canım çekti gece gece:)ellerine sglık fıstıkım:)

süper bi tarif asocum eline sağlık..opuyorumnanaktan tam benim damak tadım bayılırm patatese,bunu en yakın zamanda deniycem..cokacimcoookhihoyyyt

işte bi şaheser daha :lepi:
kankam benmm sana gelsem hepsinden istiyom heee cokacimcoook

canm inan çok güzel görünüyo.hele ki patates hastası olan ben buna kesin bayılırım :)) ellerine saglık canuumm

nefis gözüküyor canım eline sağlık denicem kısmetse

işte bi şaheser daha :lepi:
kankam benmm sana gelsem hepsinden istiyom heee cokacimcoook
canm inan çok güzel görünüyo.hele ki patates hastası olan ben buna kesin bayılırım :)) ellerine saglık canuumm
kanka sen benide yersin biliyin dimikaydirigubbakcemile2gel anam geell bak kankan sağa neler yapiiopuyorumnanaktan

nefis gözüküyor canım eline sağlık denicem kısmetse

teşekkür ederim canım Şeniz

kanka sütdde kremada soguk olucak dimi???
yani isitma pisirme yok
kollari sivayip mutfaga geciceemde müsadenle :)

asoooooooooooooooo
ağzım sulandı yarın kreme alıp denesem mi :jeyyar:

müsade senin incim:jeyyar:herşeyi çiğden koyuyoruz bitanem kolay gelsin

:kedi:KANKAM CIMCIMEM BITANE BEN SON O YAZDIGIM GÜN YAPTIM BILIYOSUN:kedi:
AMA SEN OLMAYINCA BIR TÜRLÜ EKLEMEYE ELIM VARMADI BENIM PATATESIM COK KREMAM AZ DELDIkaydirigubbakcemile3
ERTESI GÜNDE YAPTIM ESIMIN YOGUN ISTEGI ÜZERINE MISAFIRLERIMIZ VARDI CÜPNKÜ HERKEZ BAYILDI SAOLSUNLAR:kedi:zemuszemus
TSKLER BU GÜZEL TARIFIN ICIN CIMCIMEM
SAYENDE MENÜME YENI BIR LEZZET YENI BIR TAD DAHA EKLENMIS OLDU
VE EN ÖNEMLISI ESIM PATATES ASIGI OLARAK BAYILDIzemuszemuszemuszemuszemuszemus
:teytey:KESSINLIKLE HERKEZE TAVSIYE EDERIM:teytey:

BUARADA BENIMKI SENINKI KADAR GÜZEL GÖRÜNMÜYO AMA CIDDEN TADI YERINDEYDI:kedi:
BIDE BENIM PATATESIM TAZE PATATESDI KABUKLARINI SOYMAAN YAPTIM HARIKA OLDU YANI SIYAH GIBI GÖRÜNENLER KABUKLARI YALNIS ANLASILMASINkaydirigubbakcemile3

:kedi::kedi::kedi:utandım utandım utandım:kedi::kedi:bide şımardımopuyorumnanaktan
başka topic açsana incim ya:1shok:bak buda farklı hem,kabuklarıyla koymuşsun,değişik olabilirCADIARZUellerine emeğine sağlıkcokacimcoook
ayrıca önemli olan görünüm değil lezzettir,seninkininde lezzetinden şüphem yokyerimseniben
güzel sözlerin içinde çok .ederim incim bitanesin senopuyorumnanaktan

ne topigi acicam cimcimem hazir varken sen ekledin ben yaptim
tsk ederim inan
sayende hazir satin aldigim yemegi ögrenmis denemis tadmis vede begenmis olduk ailecek
dahasi varmi be balim
cok cok saolasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…