Aslında kafam çok karışık

yearslater_38

zeynep'in annesi
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
231
0
39
Merhaba arkadaşlar.Yeni evlendim henüz 2 ay oldu.Bu ay adet olmadım.Aslında adet günümüde hatırlamıyorum:KK43:(((ama bir haftadır sol kasık tarafımda ağrı var karnım sert.Bayramın son günü hafif pembe bir leke geldi.Ben adet oldum zannettim.Ama olmamışım.ogünden beridir kasığımda ağrı var.Dün acaba olabilirmi dedim ve gebelik testi yaptım.Sonuç hafif silik çift çizgi.Şimdi napacam??Ben hamilemiyim???

canım hiçç kafan karışmasın bence çok büyük şans 2ayda hamile kalman. o yüzden hamileliğin keyfini çıkar bence. tebrikler

her ne kadar senin adına çok sevinsemde.. keşke önce evliliğinin keyfini çıkarsaydın... en azından 1 yıl... ama yinede çok sevindim senin adına... tebrikler... zemuszemus

canım hayırlı olsun, çok sevindim senin adına, inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Ama nedense çok heyecanlı ve mutlu görmedim seni, istemiyomuydun yoksa benneyaptımki

Teşekkür ederim.İstememek değil çok ani oldu.Bu yüzden kafam karışık.Evlendim ve hemen hamile kaldım.Bu beni baya duysusal olarak etkiledi.Rabbim sizinde dileklerinizi versin inş..

canım hiçç kafan karışmasın bence çok büyük şans 2ayda hamile kalman. o yüzden hamileliğin keyfini çıkar bence. tebrikler

Evet büyük şans.Helede ailede çocuğu olmayanlar ve tedavi olanlar olunca baya büyük şans.Ama doğuracağım merek etmeyin..darısı sizlerin başına:KK70:

her ne kadar senin adına çok sevinsemde.. keşke önce evliliğinin keyfini çıkarsaydın... en azından 1 yıl... ama yinede çok sevindim senin adına... tebrikler... zemuszemus

Benimde en büyük üzüntüm aslında buoldu.Evliliğimin keyfini çıkarmadan hooop diye bebiş:KK70:hayırlısı olsun diyorum artık:KK70:darısı başınıza

tebrikler canım hihoyyyt

Teşekkür ederim..Saolun iyiki varsınız...darısı dileyen herkesin başına..

tebrık ederım erken olmus bıraz ..ama herseyın hayırlısı.. a.s.

saolasın.evet bende hep hayırlısı derdim bebiş çok erken geldizemuszemus
kayseriye yeni taşındım.şimdide iyi bir kadım doğum uzmanı arıyorum.hem kontrollerime gideceğim hemde doğum için.bakalım hayırlısı benim gibi doğumdan çok korkan biri napacak bilemiyorumkaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim.İstememek değil çok ani oldu.Bu yüzden kafam karışık.Evlendim ve hemen hamile kaldım.Bu beni baya duysusal olarak etkiledi.Rabbim sizinde dileklerinizi versin inş..

Evet büyük şans.Helede ailede çocuğu olmayanlar ve tedavi olanlar olunca baya büyük şans.Ama doğuracağım merek etmeyin..darısı sizlerin başına:KK70:

Benimde en büyük üzüntüm aslında buoldu.Evliliğimin keyfini çıkarmadan hooop diye bebiş:KK70:hayırlısı olsun diyorum artık:KK70:darısı başınıza

Teşekkür ederim..Saolun iyiki varsınız...darısı dileyen herkesin başına..

inşallah gelmek de aceleci davranan bebiş senin için çok hayırlı olur.. sende bu çelişkilerden kurtulursun..

X