Aslında güzelsin

asyass

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
208
198
29
Kızlar ‘sen kendini salmasan kendine baksan güzelsin aslında’ ne demek? Kendine baksandan kasıt nedir ya

bugün birinden böyle bi yorum alır almaz hemen bikaç aksesuar aldım kendime dediğiniz gibi

Ruhunuza da iyi bakın size iyi gelen sevdiğiniz mutlu olduğunuz şeyleri yapmaya çalışın bu zamanla görünüşünüze de yansıyacaktır zaten
Ben aslında psikolojik olduğunu aslında dış görünüş değil de içtekinin yansıması olduğunu düşünmüştüm ama farklı görüşler duymak için buraya da yazayım dedim.
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için

162 boyum kilom da 62 öyle bakıldığında çok kilolu görünmüyorum aslında
Evet kilolu durmazsınız, normalde çok kilolu insanlara derler ya aslında yüzün güzel kendine bak vs diye direk o aklıma geldi. Yani siz zaten bakım kıyafet her şeyi yapıyosanız tek bir şey eksik demektir oda aura. Yaşadığınız zor süreç dişil enerjinizi söndürmüş olabilir bu konuda yoğunlaşın farkı anında görürsünüz. Aynı kıyafet aynı saç her şey aynıdır ama insanlar sende bi değişiklik var güzel olmuşsun der

Teşekkür ederim ben de sizin gibi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…