ASLIHAN .:: Canım Sözlümle Stüdyo Fotoğraflarımız ::. HASAN

ilk poz süpper ve cokkk yakışmışşınız canım mıtşuşuklar

canım cok tatlı olmusun allah tamamını erdırsın hep mutlu ol cnm

Harika yakışmışsınız, seninde çok masum bi tatlılığın var opuyorumnanaktanAllah devamını getirsin, nazarlardan korusun :nazar:

canım çok yakışmışsınız maşallah:nazar:
Allah mutluluğunuzu daim etsin :Saruboceq:

çok tşkler kızlar canlarım bnm sağolun

süper çıkmışsınız maşallah aşkınız hep böle devam etsin darıda bana :kedi:

allah mesut etsin canım.. birbirinize çok çok yakışmışsınız.. düğün fotolarınızıda böle görüp bol bol yorumlar yaparız inşallah..

gerçekten çok yakışmışsınız allah bir ömür boyu mutluluğunuzu daim etsin..

maşallah mutluluğunuza aşkınıza nazar değmesin bir ömür boyu mutluluk yağmurunda daima şemsiyesiz kalın

bır omu mutluluklarrrrrrrrrrrr

süper çıkmışsınız maşallah aşkınız hep böle devam etsin darıda bana :kedi:

çok güzel.elbiseniz de güzel.Allah mutlu etsin.

cok guzelsınız canım....maslalah allah korusun nazardan

çok yakışmışsınız inş ömür boyu sevginiz saygınız daim olur...:nazar:

allah mesut etsin canım.. birbirinize çok çok yakışmışsınız.. düğün fotolarınızıda böle görüp bol bol yorumlar yaparız inşallah..

ayyyy şeker gibisiniz maşallah allah tamamına erdirsin mutlu mesut olun inşallah

gerçekten çok yakışmışsınız allah bir ömür boyu mutluluğunuzu daim etsin..

maşallah mutluluğunuza aşkınıza nazar değmesin bir ömür boyu mutluluk yağmurunda daima şemsiyesiz kalın

:nazar:allah mesut etsin... nazar degmesın:nazar:

her birinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum canlarım çok sağolun aminnnnnnnnnnnnnnn bütün dileklerinize:Saruboceq:​

masallah cok tatlısınız..boyle bırıbını delı gıbı asıklar bırlestım sankı ben sevdıgme kavusyorum gıbı oluyorum..içime onun mutlugu alıyor..sıze bı omur boyu mutluluklar ALLAH sizi ayırmasın

aslım tebrik ederim nişanlanmışsın çok güzel çıkmışsınız allah nazardan korusun inş allah ağız tadıyla tamamına erdirsin

X