Aslanlarin Aşk Tablosu

Aslan & Yay :asigim:
iyi anlaştıklarına birbirleri için olduklarına inanıyorum

ASLAN-YENGEÇ Harekete geçirici bir ilişkiŞenizŞeniz

aslan ve balık_tık
zor ılıskı dıyo dogru
bız ıyı anlasıyoduk ama zorladılar bızı ayrıldık

aslan ikizler imrenilcek ilişki gercektende öyle amaa:lepi::lepi:

ya bayanlar aslan- oğlak yok mu? yada var da çok sürmedi mi süremedi mi?benimkide öyle görünüyorda..

ASLAN-ASLAN Ateşli ve şehvetli bir ilişki *****

Eşim ve ben Aslan burcuyuz... Valla aynen dediği gibi:asigim:I]

bir aslan kadını olarak aslan koç uyumuna vahim bir ilişki diyorum
yengeç kızlar yengeç kız gibi oluyo yengeç erkekleritatlicadiarzu

kız senle aynı kaderi yaşıyoz valla
evliliğini çok ii tahmin edebiliyorum
ama yengeç de ana kuzusudur
bunuda akılda tutmak lazım

ya bayanlar aslan- oğlak yok mu? yada var da çok sürmedi mi süremedi mi?benimkide öyle görünüyorda..

hep düşündüğüm şeyy kime sorsam diordum..ilk sevglimde aslandı onlan 4 yılın ardından ayrıldık..şuanki sewgilimde aslan..:uhmğlak la aslan için hep olumsuz seyler söylenıyor.:roflol: hiç ewli olan yok mu..suan ben cok mutluyum ama bazen aynı tavırları sergiliyor eski olanla..burcundan mı erkeklıkten mı bılmıoorum.ama ben sewgilimi sewiiyorum umarım sorun yaşamadan ewlneırızz:içelim:

Aslan Akrep ''çekişmeli bir ilişki''
Hayatın tadı tuzu,olmazsa olmazı

Bende aslan oğlak çatişmali kavgada etsek birbirimizi çok seviyoruz belki arada kavgalarimiz sayesinde bukadar baglandik bizimki biraz tatli atişmalar sayesinde bukadar bağlandik

aşkım bendede var gözyası bazen anlamadıgımız bir sey oluyo tartısıyoruz ama hemen düzeliyo birbirimizi cok seviyoruz evlenmek istiyoruz ama bu böyle devam edermi bilmem evlenincede olurmu olmazmı bilmiyorum inş olmaz:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…