Aslan burcu erkeği !..

FiltrekahvesevenKleopatra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2012
1.340
1.785
Selam şekerler..öncelikle bu burç üzerine konuşmak istediğimi belirteyim.. yani astrolojiye inanmayanları beklemiyorum bu konuya.. astrolojiyle ilgili kızlarımızı bekliyorum.. yaklaşık 1 aydır bi Aslan erkeğiyle flört ediyorum.. yavaştan sevgili gibi olmaya başladık.. bu arada ben yayım..şimdilik her şey çok iyi.. mutluyuz, beraberken aşırı gülüp,eğleniyoruz.. yürüyüşler,film, beraber bişeyler yiyip içmek falan .. şimdiye kadar hiç sıkılmadım.. ten uyumumuz da mükemmel.. yolda yürürken elimi sımsıkı tutuyor - bazı tipler gevşek gevşek tutar ya - beraberken sürekli sarılıp buseler konduruyoruz birbirimize.. bana saygı duyuyor mesela rahatsız olduğum konuları söylediğimde hemen problemi çözme odaklı yaklaşıyor falan...bu arada kendisinin iş arkadaşlarının yarısından fazlası kadın.. o yüzden biraz kıskanıyorum...dün instasında biraz stolk yaptım eski fotolarında kızlarla gezmelerde fotoları var( muhtemelen samimi arkadaşları bilmiyorum) ve ben rahatsız oldum.. yarın planımız var , kendisiyle görüşeceğiz ve ben bu kızların kim olduğunu Sorucam ve o fotoları kaldırmasını istiyeceğim.. sadık mıdır Aslan erkeği, sevdiğine odaklanır mı ..tamam adamın işi bu yapacak bi şey yok ama iş ortamında bu kadar çok bakımlı süslü kadın olmasından rahatsızlık duyuyorum.. eski sevgilim askerdi onu hiç kıskanmazdım mesela neyse kızlar yorumlarınızı bekliyorum

Burç yorumlarına inanmam ve herkes farklıdır örnegn eşimde aslan . Çok sadık çok sever ama gülmeyi sevmez şakalaşmayı sevmez, benden öncede sevgilisi degl ise kizlarla konusmayı takılmayı sevmez Anlattıgınızn tam tersi bir erkek yani simdi biz aslan erkegni nasil bir kalıba sokabiliriz ki çok saçma inanmayın

Eşim aslan burcu. Poh pohlanmayı, herşeyin en güzeline, en iyisine sahip olmayı, lüksü sever.Aceleci ve sabırsız olması ve ani kararlar verip uygulaması biraz sıkıntı verir.Çok temiz kalpli, yardımsever ve çok merhametlidir. Arkadaş çevresi çoktur.İkili ilişkilerde biraz bencildir, duygularını ifade etmekte zorlanır. Ailesine bağlıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…