Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hılmışım bu turkuaz deney pek bı havalı olmuş yawww........imrenıyorum sanaa...
Gerçekten mıdemı bulandırdı bu arada:)çok bakmışımm resmeee

çok güzel makyaj yapıyorsunuz..hepsine bayıldım..rica etsem birde videolu anlatımda bulunabilirmisiniz?mesela 1 tanesi günlük bir makaj anlatımı olsun diğeride özel gece ve davetler için...resimlerden yapımını çok iyi çözemiyorum..

Alkışlamak istiyorum sayın seyircileer boshayallersmile
aSkiTo bu nasıl bi yetenektir ya harikasın bayıldım hepsine opuyorumnanaktan
Makyaj alanında bi eğitimin falan var mı cidden merak ettim ben çok iyi yaakaydirigubbakcemile5
Emeğine sağlık :asigim:

:KK1:
cook saolun ..
hayir yok egitimim fln..
kendi capimda bisiler yapmaya calisiyorumm.

limon kabugu ilgin icin tskler cnm.. simdilik video yapmayi düsünmüyorum ..

[/B]

aşkito maşallah nazar değmesinn alkışlıyorumm seniiiiiiiialkisalkisalkisalkisalkisalkis

ya askito harikasin bayiliyorum senin becerine:)

sana bir sorum var ne yaptiysam cözemedim kime sorduysam cevap alamadim,
ben gözümün altina sürme cekince gözümün ic kismi (göz yasi akan yer) orda toplaniyo capak gibi simisyah oluyo..
birde augenring olan yerde halka seklinde kalmele cizmis gibi cizgi oluyo akiyomu nerden bulasiyo anlamiyorum dikkatimi cekti eger bol pudra veya ten renginde far sürersem okadar lötü olmuyo ama yine akiyo bana bi care askitoooo

öncelikle cok cok tesekkür ederim..
siz begendikce , makyaj yapmak daha zevkli oluyor.

hüzüncüm merhaba canim..
göz icine ve disina markali ve waterproof kalem al derim, pisman olmazsin.
ben cok fazla göz kalemi kullanmadigimdan , acikcasi paraya kiyip alamadim ama Lancome 'un waterproof göz kalemlerinin cok methini duydum.
gözünün icine kalem cekerken , göz pinarina kadar cekme. (tränendrüse yi kapatma yani)
capaklanma konusunda faydali olacakti, tabi eger gözünle ilgili baska bir sorun yoksa.
gözünün altina sürdügün kalemin akmasinin basli basina tek nedeni cildinin yagli olmasidir.
kalemi sürmeden önce , güzel, yagsiz bir kapatici kullanip üzerine pudra sürersen göz kalemin akmaz.
eger cildin cok yagli degilse, öncelikle bir tane waterproof kalemli tek olarak dene bakalim.

tanya maalesef resimli anlatimi yok
ama resimsiz anlatimi var..
cok basit bir makyaj aslinda..

takma kirpik kullandim yanniz.. o su an elimde yok.
bu arada malum ramazan, basim kalabalik biraz.

yinede kisa özet geceyim.
acik renk bir fondoten.
pembe, yavruagzina yakin bir allik.
yine ayni tonlarda bir ruj.
gözümün icine beyaz kalem sürdüm.
siyah kalemlede gözümün altina ince bir cizgi cektim.
gözümün üstüne orta kalinlikta eyeliner.
dikkat edilmesi gereken. göz kalemi ve eyeliner gözün kenarinda birlesmemesi.
yani kenari bos kalacak.
gözümün üstünede siyah farla hafif gölge yaptim

Uploaded with ImageShack.us

öncelikle cok cok tesekkür ederim..
siz begendikce , makyaj yapmak daha zevkli oluyor.

hüzüncüm merhaba canim..
göz icine ve disina markali ve waterproof kalem al derim, pisman olmazsin.
ben cok fazla göz kalemi kullanmadigimdan , acikcasi paraya kiyip alamadim ama Lancome 'un waterproof göz kalemlerinin cok methini duydum.
gözünün icine kalem cekerken , göz pinarina kadar cekme. (tränendrüse yi kapatma yani)
capaklanma konusunda faydali olacakti, tabi eger gözünle ilgili baska bir sorun yoksa.
gözünün altina sürdügün kalemin akmasinin basli basina tek nedeni cildinin yagli olmasidir.
kalemi sürmeden önce , güzel, yagsiz bir kapatici kullanip üzerine pudra sürersen göz kalemin akmaz.
eger cildin cok yagli degilse, öncelikle bir tane waterproof kalemli tek olarak dene bakalim.

saol askitom denicem ... benim kullandigim göz kalemim u.m.a nin ... gel liner akmiyo dediler onuda denedim oda ayni sekilde gözümün altinda cizgi oldu... cildim yagli degildir aksine kuru diyebilirim...pudra dedigin gibi ise yariyor ama herzaman degil:KK43: ama kaliteli bir kalem almaya caliscam kocise iki cilve yapayimdabayanssulusmile zemuszemus Şeniz

makyajlarinin hepside güzel ama gözün zaten güzel ne yapsan yakisir. benim sorum olcakti bende almanyadanim göz alti morluklarim baya belirgin kapatici sürüyorum sanki hala iyi kapanmiyor markasida iyi douglastan, koyu far sürünce göz altim gölge gibi ortaya cikiyor. hangi ürünü önerirsin ? tesekkürler

X