Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
begenmenize sevindim :))))
cok eglendim farlari tek tek sayarken :roflol:

a m o n r a güzelim makinani makro cekim ayarlayip ya tüm yüz ya yarim yüz cekip kirp gözlerini.
tek göz cekiyorum ben cogunlukla.
makyaji tek gözüme uygulayip siliyorum..

sibelimm bebekim yesil gözlerine yesil eyeliner süpper olurr.. dene derim. ama cok acik renk degil.
ayrica gümüs kalem de cok güzel durur sende..

kiz askito o ne öle birsürü fari karistirmissin:roflol:
ama süper duruyo yaaaaaaaaa

bende bitürlü senin gibi net cekmeyi beceremiyorum maalesef yaaa

Son düzenleme:

söz vermiyim belki bi gün yaparım
üşeniyorum kalk uğraş foto çek
sonra yükle falan
bu işin starı aşkito
ağanın eli öpülmez

sen bu işin pirisin anlamında
öle derler bizim oralarda
ağanın eli tutulmaz
bileni varken çömeze iş düşmez die

hılmışım canım makyaj dolabında rujlarında güzel ikinci geröetken acık görüni dediğin gibi...
makyajında züper olmu ş kuzum emeğine sağlıkkk..

haha fahros dalgami geciyon lan :)) ikincide rujlar yok ki :roflol: gelisi güzel yazdim iste :)))

amonra öpme daaa :))

canim sürekli takip ediyorum seni,ben daha dogal makyajlarini begeniyorum.ama inanilmaz kabiliyetlisin bunuda söylemeden gecemem.

epeydir uğrayamadım buraya çok şey kaçırmışım..
hepsi harika olmuş tabikide..ellerine sağlık bebikim alkisalkisalkis

canım ben, birinci resimdeki pembe rujuna bayıldım.diğeri çok açık geldi gözüme,gerçekte nasıl bilmiim:))
bende diyorum dolapta bir tuhaflık var. hahayyyyyy kulplarını çıkarmışsın:)))) efe bir yolunu bulur açar yine her daim. heel bir resim yapmaya başlasın allaaaaaah :)) sen yakında yanlardan bantlarsın söölemedi deme:)))))))
makyajındaki renkleisen söölemeseydin çıkaramazdım herhalde. belli değil kendi renkleri geçiş yapmışsın hepsine. yeşim eyelinerın rengi koyu çok hoş .ama maviyi pek çıkaramadım ben:))))) genel olarak hoş bir çalışma ehuehuehuehu:))))))9

teskür ederim kizlarr

barbicim resim yapmayi biliyo tatlim.. ama makyaja daha cok özeniyo.. yani kalem bulunca önce gözüne sokmaya calisiyo..
yaninda makyaj yapamaz hale geldim :))

Olamaz böyle birsey ya :)

Sayfa 111 deki (turkuaz, yesilli..vb) makyajiniza bayildimmm..

Bütün malzemelerim olmasina ragmen , yapamiyorum böyle makyaj

MASALLAH SIZE :)

haha fahros dalgami geciyon lan :)) ikincide rujlar yok ki :roflol: gelisi güzel yazdim iste :)))

amonra öpme daaa :))

anacım sen nerenle okuyon. kıs demişki. makyaj dolabında,rujlarında güzel:)))))) araya virgül koymadığı için anlam bozukluğu olmuş.delikafadulden

fahroşşşşşşşş sende litfen imla kurallarına uysempatiksalakcinni

teskür ederim kizlarr

barbicim resim yapmayi biliyo tatlim.. ama makyaja daha cok özeniyo.. yani kalem bulunca önce gözüne sokmaya calisiyo..
yaninda makyaj yapamaz hale geldim :))

kışa doğru resim yapmaya başlar canım.
rüyanın nasıl makyaj yaptığını görsen hahayyyyyyy. sıpaaaa neyin nereye sürüleceğini çok iyi biliyor. bir rimel sürüyor :)))) ben makyaj yaptığımda ,iki arada kendinide halediveriyor ben görmeden:)))))))
kiprik kıvırıcıyı ondan uzak tut yeterdelikafadulden

Son düzenleme:
kıs senin kocan ayda nekadr maas alıyooo batırcan adamıııı makyaj malzemelerinle:))))

hahaha barbi.. sen diince bi daa okudum ..öyleymis gercekten :roflol:

neremle okudum acaba ? hatirlamiyorum :uhm::roflol:

tubicik bende acimiyor deilim kocama bazen :)))

Sutlucikolata bol bol yaparsan ögrenirsin canim.. bendede yillarin tecrübesi yok yaniii..
yaklasik bir yildir deneye deneye ögrendimm.

o ne bicim göz nannnnnn sempatiksalakcinni
masalllaaahh ayna gibi ellere bakkk :roflol:
camin önünde cekmiss herseyyyyy görünüyoo sempatiksalakcinni:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…