Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
askitoom makyajlarını takip ediyorum
yine cok hos seyler cıkmıs ortaya opuyorumnanaktan

kayru söz vermeyim canisimm olurmu :kedi:

begenmene cok sevindimm

akitracim saol tatlimmm ..

ilk kez baskalarina yogun bir sekilde.. özel bir gün icin makyaj yaptim..
birseye benzemez diye cok korktum.cünkü genelde tek göz takiliyorum ya ben foto icin :roflol:

ama cok begenilmis. sizlerle paylasmak istedim

kız ben sana kalemının markasını sordum cevap verdınmı bulamıyorum sıyah eyelıner gıbı parlak duran kalemın

kuyruk cekme teknıgınede bayıldım ha ucken felan bırde hayatım eyelıner yerıne aynı amacla dıplıner kullanılırmı ne farkı var

bitanem cok oldum bılıyorum gece gece hemen cevap vermene gerek yok sımdı sana bır resım koyacam benım goz yapıma bak kalemde ceksem kuyrukta yapsam hos olmuyor ya yanı kuyruk yapılacak yere goz kapagım dusuyor ve rımelı nakadarda sursem kıprıkler bole asagıda duruyor tavsıyen nedır neden bole oluyor kıprıkler ve ne tarz makyaj olur bu goz yapısına halbukı bır kıprık var bende taş gibi hem sıyah hem sık hem kalın tellı ama gosteremıyorumhttp://[URL=http://img682.imageshack.us/i/ssssssssssz.jpg/][/URL]

diplinerda ayni sekilde kullanilabilinir.. hic bir farki yok. sadece ucu azicik daha kalin. cok ince istemiyorsan dipliner ideal..

o parlak kalem turkuvazi kast ediyorsan. manhattan markasi..
bu markanin bütün kalemleri harika.. siyah kalemid kömür gibi yapiyor.

bak dıkkat et kuyruk olması gerekn bolumde ust goz kapagım var ve onun ıcın kuyrugu yukarı dogruda ceksem asagıda duruyor

sıgara oalyına gelınce su pc nın karsısında acaip ıcıyorum

diplinerda ayni sekilde kullanilabilinir.. hic bir farki yok. sadece ucu azicik daha kalin. cok ince istemiyorsan dipliner ideal..

o parlak kalem turkuvazi kast ediyorsan. manhattan markasi..
bu markanin bütün kalemleri harika.. siyah kalemid kömür gibi yapiyor.

hayır lan sıyahı kastedıyorum asagıya surmussun ya lıner gıbı parlak

tr de olan kalem tavsıyen yokmu bu arada etıketlerde ılgınc yorumlar var edepsız karılar:eek:lmaz:

isitmali kirpik masalari var.. hemen edin bir tane. sanirim dingilterekralicesinin vardi öyle birseyi .. ona bir danis.
rimel sürmeden önce bi nevi yukari fönlüyorsun kirpikleri..

eyeliner süper yakisir ama zorluk cekiyorsan, kuyruk kismini tam o problemli bölgede bitirebilirsin.. o da güzel durur.

yah göz kalemini bende kendime yakistiramiyorum. göz kalemlerimde tercihim beyaz ve gri tonlari.
alt kirpik diplerime tukuvaz , ince liner ve ya bugulu siyah kalem cekiyorum.. daha hos oluyor.
hatta bunlarin tümünü birbirleriyle kombine edebilirsin.
örnek.
gri göz kalemi + kirpik altina siyah kalem
beyaz göz kalemi+ kirpik altina mavi göz kalemi üzerine hafif siyah

X