Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok kolay kizz. ayrica siyahi gercekten kalem :))

iyiki seni yakaladim burda.. dm den ebelin firca aldim ilk kez kullandim son makyajimdaa
asik oldum fircalara resmennn
yoksa eger mutlaka all
üstelik 1 küsürdü.

hilmiş çok güzel olmuş canım.renk geçişlerine bayılıyorum.süpersin alkisalkisalkis ama senden ufak bi ricam olacak.bütün yüzden göz kısmını kesiyorum demiştin.böyle yakın olmasıda güzel ama şöyle 1 tanede kaşının kavisiyle filan koysan iyi olur canım.son fotoyu çerçeveden birer cm genişletmek gibi.

güzel olmuş :lepi: çok biğendim bebişim.epey bi renk tonlaması var gibi duruyor CADIARZU

çok güzel olmuşş yine tatlımm.. silip bide başka makyaj yaptın haa.. yazık günah değilmi o badem gözlere...

ayy sibosumm .. lorealin makyaj temizleme suyunu aldimm gecenlerdee

pamuga 3-4 damla damlatiyorumm bir cekiste nerdeyse hepsini siliyor..
ilk kullandigimda esimi aradim gece 3 te hahah dedim allah bunu kesfedenden razi olsun yhaa
sabun mabun canim cikiodu :)))

yazik o da icinden ne demistir kimbilir haha

kocanın içinden dediklerini buraya yazmak isterdim ama terbiyem müsade etmiyy:))) canım alkol oranı fazla demekki ürünün buda cildin , gözlerin ve çevresi için zararlı bişey... sen bilirsin tabii yinede ama sen gel vazgeç bu makyaj olayından:))

Hilmisim hepsi cok guzel, gerci ben anlamam da pek makyajdan, rimel,goz kalemi, kapatici ve dudak parlaticisindan olusuyor makyaj anlayisim:):jeyyar:

Emek veriyorsun hepsine bravo sana opuyorum yanaktan....
sırnaşık şey

hilmişcim yine döktürmüşsün bidenem maşallah valla sana yaa..
iyice aştın cidden....
yanlız nasıl korkuttuysan bizi topikcek ziyarete gelmişiz hahahaaa
gerçi eksikler var ama sen onlarada bir iyilik düşünürsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…