Aşkin Tarifi

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.040
11.251
AŞK NEDİR??

AŞK DEPREMDİR FIRTINADIR
AŞK CENNETLE CEHENNEM ARASINDA GİDİP GELMELERDİR.
AŞK BAZEN BİR IRMAK KENARINDA OTURMAK BAZEN YÜCE BİR DAĞA TIRMANMAKTIR...

AŞIK SADECE ONUN İÇİN YAŞAR HAYAT O VE DİĞERLERİ OLMAK ÜZERE 2 YE AYRILMIŞTIR...

AŞKIN SEBEBİ YOKTUR..
AŞKTA KARSILIK BEKLENMEZ. SEVERSİNİZ YETER..

BİR ÖMÜR BOYU SÜREN AŞKLAR YOK MU? HAYIR YOK HİÇBİR KALP VE BEYİN BU KADAR YOĞUN DUYGU SELİNİ BİR ÖMÜR BOYU KALDIRAMAZ BUNA GÜCÜ YETMEZ.. BİR ÖMÜR BOYU SÜREN AŞKLAR YERİNİ SEVGİYE BIRAKAN TEMİZ DUYGULARDIR.

AŞK HAYATTAN ZEVK ALDIRIR. AŞIK OLUNCA İÇTİĞİNİZ SUYUN BİLE TADI FARKLILAŞIR..

AŞK ÖMRÜNÜZE ÖMÜR KATAR................:asigim::asigim::asigim:

Aşk Bencede Tarif Edilmes Bişiy. Bazen Benimki Aşktan Sevgidende öte Bişiy Die Düşünüyorum. Yani Bazen öle Seviyorumki öle Sevdiğimi Hissediyorumki Içim Sizliyo ölesim Geliyo Onun Için. Hani Derlerya Burnumda Tütüyo Die Hergün Telefonda Konuşsak Hergün Görüşsekte Hep öslüyorum Hep Burnumda Tütüyoo. Gerçekten Yaşanilasi Bişiyy.

AH CANIM TADINI ÇIKAR YAŞAAA AŞKINI AY NE GÜZELLL AŞK BU BE AŞKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:dance::dance::dance:

aşkkkkkkkkkkkkkkkkkk aşkkkkkkkkkkkkkk kalp çarpıntısı,heyecan,mutluluk, üzüntü,duygusal,değişim,olgunluk,cesaret bende bunları yaşadım aşkta yaşıyorumda yaşanır herkesin farklıdır :asigim:

ben dilediğim aşkı yaşayamadım ama hala çok seviyorum beni bi zamnlar bırakıp gitsede şimdi normal arkadaşız ama onun bana ne gözle baktığını bilmiyorum çok yakın davranıyor sebi seviyorumda diyor ama bazen çok soğuk davranıyor adı olmayan arkadaşlık olan bişi herhalde bende anlayamadım ve çok çaresizim :S

canımmmmmm:çok üzgünüm:

inşallah herşey gönlünüze göre olur canım
aşk güzel şeymiş insan özleyince sevdiğini daha çok anlıyoo

bir şey hem bukadar güzel hemde bukadar acı verebilen tek duygu bence başka varmı yok a.s. :sm_cool: sengözlerimebaksanab

Aşk tutkudur.Yalnızca iki kişi arasında yaşanmaz.Farklı boyutları da vardır.Mesela:BEN ÇOCUKLARIMA AŞIĞIM!...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…