Aşkımı nasıl kurtarırım?

Bu durumda giden geri gelirmi?

• Ankete Katılan
    5

Sholarus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
4
0
37
29 yaşındayım, 5 sene önce 8 aylık bi beraberliğim vardı. (İkimizde yengeç burcuyuz) Erkek arkadaşım ondan önce tanıştığım biriyle görüştüğümü sordu, yalan söyledim. Ardından benden soğudu, geri adımlar attı, bende ayrıldım ama bu nedenden dolayı benden soğuduğunu bilmiyordum. Beş sene sonra yani şimdi tekrar geldi, bana bunu yüzüme vurdu. Özür diledim. arkadaşça görüşelim dedi. Bende tamam dedim. Numara ı istedi, ona hala duygularım olduğunu hatta ciddi bile düşünebiliriz dedim üstüne gittim. Kendiside dedi bu yaşa geldik ikimizde evlenmedik. Ardından Onunla arkadaşlık , sevgili değil, ben daha fazlasını istiyorum ondan belirttim yani ciddi düşünüyorum. Ve sonunda beni engelledi. Ben ne yapacağım şimdi.. geri gelirmi onuda bilmiyoru çok üzgünüm

Boşuna exten next olmaz dememişler. Zaten düzgün bir ilişkiniz olsaydı beş yıl önce kısa bir sürede bitmezdi. Kendi yoluna bak bence, şu an içinde sadece olmayan bir şeyi oldurmaya çalışma hırsı var, sevgi yok ona karşı :) İlla ki karşına gönlüne göre biri çıkacak biraz sabret

29 yaşındayım, 5 sene önce 8 aylık bi beraberliğim vardı. (İkimizde yengeç burcuyuz) Erkek arkadaşım ondan önce tanıştığım biriyle görüştüğümü sordu, yalan söyledim. Ardından benden soğudu, geri adımlar attı, bende ayrıldım ama bu nedenden dolayı benden soğuduğunu bilmiyordum. Beş sene sonra yani şimdi tekrar geldi, bana bunu yüzüme vurdu. Özür diledim. arkadaşça görüşelim dedi. Bende tamam dedim. Numara ı istedi, ona hala duygularım olduğunu hatta ciddi bile düşünebiliriz dedim üstüne gittim. Kendiside dedi bu yaşa geldik ikimizde evlenmedik. Ardından Onunla arkadaşlık , sevgili değil, ben daha fazlasını istiyorum ondan belirttim yani ciddi düşünüyorum. Ve sonunda beni engelledi. Ben ne yapacağım şimdi.. geri gelirmi onuda bilmiyoru çok üzgünüm

O sizi kendinden emin bir sekilde seviyor olsaydi gördüğü tek bir yanlis hareketle bu kadar fazla sogumazdi bu 1.
gercekten pisman oldugundan degil bosluktan gelmis bu 2.
Siz de ben fazlasini istiyorum diyerek yillardir onu bekliyormus gibi,kendisine cok merakliymis gibi, acilen evlenmeniz gerekiyormus gibi davranmissiniz o da simarip gitmis ustelik ergen gibi engellemis bu 3.

Boyle sevgisi ve kendisi olgunlasmamis bi insanla zaten yuva kuramazdiniz bu 4.

Bu yetersiz sevgi bagini kurtarmak icin sakın caba göstermeyin yoruldugunuzla kalir ve kendinize haksızlık etmis olursunuz bu da 5.

yani bu tip deneyimlerden dolayi uzulmeyiniz.yolunuza bakip daha olgun insanlarla karsilasmak icin dua ediniz.

Son düzenleme:
İnşallah geri gelmez de karşına adam gibi güzel yürekli seni seven seni sahiplenen sana değer veren geçmiş muahabbeti yapmayan seni sen olduğun için seven tek gözyaşına, saçının teline kıyamayacak bir adam çıkar güzel arkadaşım. :KK200:

Yengeç burcu :işsiz:
Kararsızlıklar içerisindedir birazda patavatsız. Madem engelliycen neden 5 sene önceki mevzuyu aciyosun ki çocuk gibidirler birazda çok duygusal oldukları için mantığını aynı anda kullanamıyorlar malesef. Geri döner bence ama böyle git gelllerlede uğraşmazdım.(cunku bende yengecim)

O sizi kendinden emin bir sekilde seviyor olsaydi gördüğü tek bir yanlis hareketle bu kadar fazla sogumazdi bu 1.
gercekten pisman oldugundan degil bosluktan gelmis bu 2.
Siz de ben fazlasini istiyorum diyerek yillardir onu bekliyormus gibi,kendisine cok merakliymis gibi, acilen evlenmeniz gerekiyormus gibi davranmissiniz o da simarip gitmis ustelik ergen gibi engellemis bu 3.

Boyle sevgisi ve kendisi olgunlasmamis bi insanla zaten yuva kuramazdiniz bu 4.

Bu yetersiz sevgi bagini kurtarmak icin sakın caba göstermeyin yoruldugunuzla kalir ve kendinize haksızlık etmis olursunuz bu da 5.

yani bu tip deneyimlerden dolayi uzulmeyiniz.yolunuza bakip daha olgun insanlarla karsilasmak icin dua ediniz.

Ben gerçektende onu bekledim. Ondan sonra sevgilim olmadı, görüştüğüm tanıştığım oldu ama sevgili değil. Doğru diyorsun bi boşluğunda geldi beni yokladı ve gitti fazla anlam yükledim haklsıın.. boşuna kendimi üzdüm

Hayat bir erkeği 5 sene oylece bekleyecek kadar uzun degil. Bunu neden kendinize yaptınız? Lütfen artık kendiniz için yaşayın, güzel yaşayın, hayatın keyfini çıkarın. İşte size gerçek sevgi o zaman gelecektir.

X