aşkım dön artık askerden

YusNes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.704
8
bugün 15 tane şehit werdik benim sewgilimde oraya yakın bir karakolda 23 gün kaldı ama bu olay beni çok yıktı üzdü bitsin artık yaa dayanamıyorummsenağlama

canım ya ısallah kavusursunuz...allah korusun kımsenın gozunden acı yaş akıtmasın rabbım..
allah sehıtlerımıze rahmet kalanlara sabrı bol versın..
tez zamanda kavusun canım ısallah

Canim benim, bende az önce haberlerde izledim, gözyaslarina boguldum Rabbim kimseye vermesin.
Sen merak etme, insallah Allah'in izniyle kavusursunuz.
Herzaman diyorum, nerde askerlik yaptigi önemli degil, önemli olan sag saglim askerligini yapip bitirip evine dönmesi.

Bu arada sivaslimisin?

Yer sivas yaziyormus:)

Topragim üzme canini, kavusursunuz insallah.
Ne kadar kaldi bitmesine?

sayılı gün çabuk geçer ama bu adiler yüzünden neler yaşıyorsunuzdur şimdi, sağ salim kavuşursunuz inşallah.

kızlar çok teşekkür ederim iyiki warsınız yaa bu arada 23 günümüz kaldı aramadı galiba operasyondalar kızlar dua edinde tez zamanda sağ salim kawuşalım AALLAH IN izniyle canım siwaslıyım

Allah'ın izniyle askerin askerliğini sağ sağlim yapıp gelecek arkadaşım, Allah'a sığın, bol bol dua et... Ben de asker yolu bekliyorum, bugünki haberleri duyduktan sonra birkez daha yıkıldık tabiki.. Seni çok iyi anlıyorum ama dua etmekten ve Allah'a sığınmaktan başka yapabileceğimiz birşey yok şuan...Allah'ım şehit ailelerine ve bizlere de sabırlar versin, geride kalan bütün askerlerimizi de korusun!

Allah inşallah sizi kavuşturur bende o kadar üzülüyorumki böyle şeylere of

allah sağlıkla dönmeyi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…