Aşkim bir bebeğimiz olacak....

kızında duramaz zaten :) daha kardeşim gelemeden beni şutladılar diye gelmek ister:):):)

Oyle oLdu Gercekten :) Bugun bana Anne Sen geL dıo Senı cok osLedım dıo Yarın Gonderıyorlar Cok ozLedım kızımı Daha 3 yasına Gırmedı Ama ben onu AnaokuLuna Yazdırdım Kayınvalıdem kabul etmedı Daha Cocuk dogmadan benı basından saldılar Dıe Dusunur Dedı o yuzden Vazgectım Zaten Cok kucuk ama Akıllı oldugu Icın Okul Mudurude tanıdık oldugu ıcın almıslardı :)

aşkınıza bebek müjdesi haberleri bu kadarcık mıydı? haydi hanımlar sizin hikayelerinizi de alalım...

aşkınıza bebek müjdesi haberleri bu kadarcık mıydı? haydi hanımlar sizin hikayelerinizi de alalım...

evet arkladaşlar biz daha erkek infertilitesi yüzüden hamiş kalamayan bayanlar listesindeyiz adetime 1 gün var iş yerindeyim bu yazılanları okudukça zor tuttum kendimi.Güzel şeyler bunlar Allah herkeze yaşatsın.:CüvCüv:

Arkadaşlar ben bu yazıyı 6 ekimde yazdım ve 9 ekim de de hamile olduğumu öğrendim.ben bu haberi 15 aydır bekliyordum.her ay hamileyim diyorum ama maalesef günü gelince adet oluyordum.hatta kendimi o kadar kaptırıyordum adet günüme yakın eşime aşkım gelirken ekmel al biz acıktık diye mesaj yazıyordum.ama bu ay her defa kendimi kandirıp daha sonra çok üzülüyorum diye.hiç bir belrtiye inanmadım.7 ekim adet günümdü olmadı.geçen ay 31 gündü.bu ay 30çekti. benim adet günüm çarşamba dedim iş yerinden çıkışta test aldım .idrarı teste damlattım içeri gidip üzerimi değiştim.15 dakika sonra gittim baktım.daha önce hiç görmediğim 2.çizgi vardı .silikti ama vardı.ilk kimi arasam şaştım.kardeşimi aradım .tamam işte dedi.var .erken yaptığın için net değil dedi.hemen eşimi aradım onada söyledim.oda inanamadı.eve gelince gösterdim oda pembe çıkmış kızımız olacak dedi.ama o akşam biz hem şaşkın hem mutluama emin olmamakla geçirdik .sabah kan verdim.eşimi arayıp sonucu 2,30 alacağım dedim.ama o saate kadar eşim 4-5 defa aradı .aldın mı diye.evet kan sonucunuda aldım oda pozitif.eşimi arayıp heberi verdim.eve geldiğinde 10 dakika falan sarıldık birbirimize.ikimizde birbirimizi tebrik ettik .tabi hangimizin başarısı bilemediğimiz için.ama hala inanamıyoruz.çok mutluyum.Allah isteyen herkeze versin arkadaşlar.cumartesi doktor kontrürolüm var.inşallah her şey iyi çıkacak.

Arkadaşlar ben bu yazıyı 6 ekimde yazdım ve 9 ekim de de hamile olduğumu öğrendim.ben bu haberi 15 aydır bekliyordum.her ay hamileyim diyorum ama maalesef günü gelince adet oluyordum.hatta kendimi o kadar kaptırıyordum adet günüme yakın eşime aşkım gelirken ekmel al biz acıktık diye mesaj yazıyordum.ama bu ay her defa kendimi kandirıp daha sonra çok üzülüyorum diye.hiç bir belrtiye inanmadım..........

tebrik ederim canım Yüce Rabbim tamamına erdirsin......buna benzer sorunu bizde eşimle yaşamıştık ama Rabbime nihayetsiz şükürler olsun ki bugün 3, bebeğimizi bekliyoruz... dualarımız sen ve senin durumunda tüm anne olmak isteyen arkadaşlrımız için... Allaha emanet olunuz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…