Askerlikten muaf

belki de normal değil sizi kandırdı

Karşı taraf iftiralarla gelince sende elinde olanı ortaya dönersin. Rabbim yinede yaşatmasin ama olurda başına gelirse o zaman konuşuruz

Askerliğini yapmamak için böyle yalan dolanla iş çevirdiğini düşündüğüm adamla ben zaten sevgili olmam, evlenmem, üstüne çocukta yapmam.

Ne halt yediği belli olmayan, böyle şüphe duyduğun adamla evlenmeyecektin.

Benim salak bir iş arkadaşım vardı ayağındaki iddia ettiği bir sıkıntıyı gösterip muaf olmaya çalıştı olamadı. Patronum da benim kardeşim kulağı duymuyor diye yalan söyleyip rapor aldırdı diye söyledi ona akıl verdi. Bedelli yaptı yine de. Karısının yerinde olsam çürük raporu almaya çalışan erkeği erkekten saymazdım aklıma geldi sinirlendim yok yere:)

belki de normal değil sizi kandırdı
Buda ola bilir

Deli taklidi yaparak muaf olsa kimse askere gitmez, hele doktorlar hiç gitmezlerdi. Tandığım tüm doktorlar bedeli parası ödeyip artı askerlik yapıyorlar. Meslektaşları torpil geçerdi eğer torpille taklitle olsaydı.

Tanıdık doktor bile girmiyor şans eseri kim muayene ederse demek ki bi ruh hastalığı var.

İnsanların açıklarını aramayın.

Devlet kararını vermiş zaten.

Askerlik konusunu irdeleyeceğinize avukata akli dengesi yüzünden muaf olduğunu söyleyin. Raporun gerçekliğini sorgulamanız saçma olur ama raporun var olduğu bir gerçek. Siz de bunu kullanın madem? Adam hakim karşısına çıkıp ben rol yaptım diyemez herhalde. Dese de o saatten sonra hakim velayet verir mi sanmam

Peki ya nasıl oldu? Mahkeme nedeni yalnis hatirlamiyorsam Din ve Devlet konuları. Zaten askerlik yapmama nedenide o
Din ve devlet konuları demişsin. Yani sağlıkla bir ilgisi yok sanırım. Sen gidip şikayetmi etmek istiyorsun bu adamı?

Muaf olabilmesi için bunun onaylanması gerekir ben gittim deli hareketler yaptım muaf ettiler olmaz ayrıca muaf olunabilmek için büyük bir neden gerekli
Gerçi bazı sinir olduğum nokta da var bedelli gider anlarım insanları ama çok şişman birine bile çürük bu adam süpürge de mi yapamaz patateste mi soyamaz ? Ya da çok zayıf birine çürük veriyorlar gibi gibi …

Ama dediğim gibi muaf olması için sebep lazım .

Karşı taraf iftiralarla gelince sende elinde olanı ortaya dönersin. Rabbim yinede yaşatmasin ama olurda başına gelirse o zaman konuşuruz
Askerlikte muaf tutulacak kadar psikolojik problemi olan birine çocuk verilir mi? Ben olsan raporun sahteliğini ispatlamak yerine bunun üzerine giderim.

Konuyu daha ayrıntılı anlatır mısınız? Bu kişi kim? Din ve devlet işleriyle ilgili mahkemenin, askerlikle alakası ne?

Bizim bi tanıdık da böyle demişti sonra gayet de hasta olduğu ortaya çıktı. Eğer aşırı bi torpil yaptıracak kadar güçlü değillerse mümkün değil taklitle rapor alamaz. Gerçekten rapora ihtiyacı olanlar bile neler çekiyor rapor alana kadar

arkadaşlar peki bunlar ülkede rahatça olamazmış gibi yazmanız
çok ponçiksiniz

Bu kişi kim ? Eşin veya kardeşin değilse seni ilgilendirmez.
Öyle askerlikten muaf olmak için numara yapmak kolay değil.
Sizi niye ilgilendiriyor bu konu bu kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…