Kekler - Pastalar ASK Pastam-Resimli

ellerine saglik canim harika olmus coktandir girmiyorum yeni gördüm .ben yapamadim bu sevgililer günü bisey hamilelikten dolayi halsizlik bulantilar vardi.seney einsallah minik ikizlerimle yapariz babamiza:)

İncicim harikaaaaaaaaaaaaaa olmuş bayıldım.Üzerindeki kalpleri yapma tekniğini öğrendim süper bir fikir.Ellerine sağlık cnm benim

vallaha bravo bence bu bi yetenek gir mutfağa napsam de böyle bişi cıksın tebrik ederim varsa böyle merakınız pastane falan acın ya da kursa gidin derim ben

ellerine saglik canim harika olmus coktandir girmiyorum yeni gördüm .ben yapamadim bu sevgililer günü bisey hamilelikten dolayi halsizlik bulantilar vardi.seney einsallah minik ikizlerimle yapariz babamiza:)

opuyorumnanaktanhosgelmissin canimopuyorumnanaktan
saglik olsun
sen ve minik melekler iyi olunda
yaparsin yine
begenmis olmana sevindim canim benim
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

vallaha bravo bence bu bi yetenek gir mutfağa napsam de böyle bişi cıksın tebrik ederim varsa böyle merakınız pastane falan acın ya da kursa gidin derim ben

:kedi::kedi::kedi:
canim cok tskler güzel iltifatin icin
kendi capimda ugrasiyorum iste
pastane acicak kadar diilim fistigim
40firin ekmek yemem gerek sanirim
ama bulsam kurslara gitmeyi cok isterdim cidden

akannehirakannehir
hanımefendiciğim ne yaptığınızı zannediyorsunuuuzzz
ağlarım ha vallaha ağlarımm
ellerine sağlık... o eller öpülür

nekadar hamaratsın kııı maşşallah yaptıklarını takip ediyorum hep hepside birbirinden güzel bi kitap falan çıkarmalısın bunları toplayıp resimleride var sende hem süper olur vallah ben hemen alırım yanialkisalkisalkis

intitanem ellerine sağlık opuyorumnanaktan bende abimin doğum gününe yaptım
pastatabanım küçük olduğu için kalplerimi 4 tane çıkardım
kalplerin içlerini kremşantiyle doldurdum
kekin arasına da muzlu puding-muz dilimleri ve damla çikolata koydum
üzerinede çikolota sos pişirip toz krem şantiyle karıştırdım çok güzel oldu opuyorumnanaktan

bunlarda küçük kalpli keklerim zemuszemus

valla şekerim süper olmuş şahane değme pasta ustalarına taş çıkartırısn sen.bende kocacığıma yapayım süpriz hııımm hatta özel bir günümüzde yapayım kessin yapmalıyım bunu.paylaşımın için çok sağol.hatta misafirlerimede yaparım kesin hazır aldım sanırlar:)))

:kedi:sekermi seker baldan tatli yorumuna saglik canim
kitap cikaricak kadar usta diilim
40firin ekmek yemem lazim
ama kizkardesim yeni evli
ona dosya seklinde yapip hediye etmeyi düsünüyorum
beni arayip soruyo hep
hem okuyo
hem meslek yapiyo
hem ev hanimligi
onun isine yaricagini düsünüyorumopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktancanim canimm canimmm
seninde ellerine emegine
hayal gücüne saglik
negüzel olmus
bayildim
süpersin tatlisim
begenipte yapmis olman beni cok mutlu etti inanki
seninkide ayri güzel olmus
eminm tadida öyledir
tüm kalbimle tsk ederim
yorum ve resimler icin
beni inanilmaz mutlu etdin inanki

opuyorumnanaktanoy oy canimsin ya güzel bakan gözlerine saglik insaallah dener ve begenirsiniz tatlimopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…