Anket Ask icin ölünür mü ?

Ask icin olunurmu

• Evet

OY: 7 20,0%
  • Hayir

OY: 28 80,0%

• Ankete Katılan
    35
evet haklısın sevgi için ve ben her zaman şöle düşünürdüm sevgilim beni terk etseydi ben ona ceza vericektim ölümümle ama ben onu bıraktım :KK70: gerçekleşmedi

evet haklısın sevgi için ve ben her zaman şöle düşünürdüm sevgilim beni terk etseydi ben ona ceza vericektim ölümümle ama ben onu bıraktım :KK70: gerçekleşmedi

ASLINDA BU DÜŞÜNCE DE YANLIŞ.
ÖLÜMÜNLE KENDİNE CEZA VERMİŞ OLURSUN EN BÜYÜK GÜNAHI İŞLEYEREK.
SEN O YÜZDEN ÖLMÜŞ OLSAYDIN ( Bu herkes için geçerli ) O BİR İKİ GÜN VİCDAN YAPACAK. ÜZLECEK SONRASINDA HAYATINI NORMAL DEVAM ETTİRECEK. ( Olması gerektiği gibi )

BEN BİR İNSAN İÇİN BİLE BİLE ÖLMEYE ( İntihara ) KARŞIYIM. BUNUN BÜYÜK GÜNAHLARDAN OLDUĞUNU BİLİYORUM ( İntihar eden insanın cenaze namazı bile kılınmaz )
SEVGİM İÇİN KAHROLSAM DA, ÖLÜMÜ DÜŞÜNMEM... ( İntiharı )

YAŞAMAK GÜZEL... :)

ASLINDA BU DÜŞÜNCE DE YANLIŞ.
ÖLÜMÜNLE KENDİNE CEZA VERMİŞ OLURSUN EN BÜYÜK GÜNAHI İŞLEYEREK.
SEN O YÜZDEN ÖLMÜŞ OLSAYDIN ( Bu herkes için geçerli ) O BİR İKİ GÜN VİCDAN YAPACAK. ÜZLECEK SONRASINDA HAYATINI NORMAL DEVAM ETTİRECEK. ( Olması gerektiği gibi )

BEN BİR İNSAN İÇİN BİLE BİLE ÖLMEYE ( İntihara ) KARŞIYIM. BUNUN BÜYÜK GÜNAHLARDAN OLDUĞUNU BİLİYORUM ( İntihar eden insanın cenaze namazı bile kılınmaz )
SEVGİM İÇİN KAHROLSAM DA, ÖLÜMÜ DÜŞÜNMEM... ( İntiharı )

YAŞAMAK GÜZEL... :)

bunun uzerine ne sølenebilirki:1yes2:

valaha bende olmem bosuna gunah yiyemem o kadar da cok seviyorsam kendimi asla oldurmem veren allah alan da allah olsun

hayır...aşk için ölünmez..insan aşkı mutlu omak için yaşamalıdır.ama aşkın vazgeçilmezi de acı malesef...ne kadar acı çekersen çekk eğer aşıksan o bile belki seni mutlu edebilir.ama asla ölünmez...

senace cok guzel anlatmissin sana katiliyorum baskada diyecek bisey yok

kesinlikle ölünür..
bazı şeyler ölüm gibidir yaşamayan anlayamaz..aşk gibi, sevda gibi
ki öyle bi aşk yaşayan insanın o an ne dini ne mantığı ne de ailesi hiç bişi aklına gelmez gelemez..anlık yaşadığı aşk acısı herşeyin önüne geçmiştir zaten böyle bir durumda kalmasa hiçbir insan o tatlı canına kıymak gibi bi çaresizliğe yokluğa ümitsizliğe düşmez..

laa bence ölünür gerçek aşk için herşeye değer:çok üzgünüm:

ya aşk kalıcı degilkiii...yani aşk için ölünmezzz ama ölümüne sevdalar vardır...sevgi öyle yüce bir kavramkii...yani bu sadece yar sevgisi degilki evlat sevgisideee meselaa...yani bazı seyler vardırkıı...insan canını dşünmeden ortaya koyar evladım:emir_bebek: içinn ölürümm onun için canımı düşünmeden ortaya atarım mesela.ama bır aşk için sanmıyorumm....:1no2:

Ask icin ölmeli ask o zaman ask...:)
Simdi ben hayiri isaretledim kimseye asik olmadigim icin,kimse icin ölmeye degmez dedim.
Fakat asik olsaydim kesin aklim bi karis havada,ona bisey olmasin bana olsun düsüncesiyle eveti isaretlerdim.

aşk bir qün qelip qeçer ve içindeki hevesleride alır qötürür.
ama sevqi her daim kalıcıdır , delidir, sevqinin yüreqide büyükdür içinde herşey var.... Ben sevqm için savaşrım ama hiç birzamanda ölmem.. Ölürsem içimdeki sevqide ölür:) ozaman da sevqiyi yaşatmanın bir manası kalkmaz...

askim icin ölürüm ama gururum icin askimdan bile vazgecerim.......

ne ölmesi yaa :))) ondan önce kim vardı ..hayat benim hayatım ben yaşıyorum ...

ölünmezzz... kimse ugrunda ölünücek kadar degerlı degıldır bence cunku hıcbısey bı ınsan canınından daha degerlı degıldırrrr

X