ask hep tartisilan konu acaba nedir ask

burtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2006
244
3
52
Bir genç kız ve delikanlının birbirine nasıl aşık olsuğunu anlatan bir hikaye:
Bir genç adam ve kız motorsikletin üzerinde 180 km. hızla giderken aralarında söyle bir konuşma
geçiyor..

KIZ:lütfen yavaşla çok korkuyorum hızlı gitmeyelim.
DELİKANLI:hayır, baksana ne kadar eğlenceli sende eğlenmeye çalışsana
KIZ:lütfen, lütfen diye bağırarak çok korkuyorum ama hızlı gitme
DELİKANLI: o zaman beni sevdiğini söyle
KIZ:seni çok seviyorum, lütfen yavaşla
DELİKANLI:şimdi de bana sıkıca sarılmanı istiyorum
Kız adama sıkıca sarılır....sonra
DELİKANLI:şapkamı alıp kendine takarmısın, başımı çok sıktı bu lanet olası şeyy..
Kız şapkayı alır kendisine takar..
Ertesi gün gazetelere şöyle bir haber çıkar: Motorsiklet kazası;
Motorsiklet, fren arızası nedeniyle bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri sağ kurtuldu..
Gerçek ise şöyleydi. Yolum yarısında delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış, hızını azaltamamıştı.
Ve bunu sevdiği kıza belli etmek isetememişti belli de etmedi.
Bunun yerine kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti.Sonra da kendi ölümü pahasına kızdan başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı.
İşte gerçek AŞK buna denir.

Ne zaman birisi için kendi hayatınızı feda edebiliyorsanız. İşte o zaman aşık olmuşsunuzdur. Onu canınızdan bile çok seviyorsunuzdur.

Gercekten hüzünlü ama güzel bir Hikaye.
Herhalde herkesin hosuna gider sevdigin kisinin seni canindan cok sevmesi

Gerçekten Herkeze Nasip Olmayacak Bir Sey Sevgi...sinirsiz ,şartsiz ,kosulsuz Sevmek Sevilmek Ne Guzel...
Burtay Paylaşimin Için Çok Sağol Canimin Içi...

cok duygusal nerde oyle asklar.. ne kadar emek versen sevsen asık olsan boyle bı sevgıyı yakalamak cok zor

EVLİLİK NEDİR?, Almitra sözü aldi ve sordu:, Peki üstad; evlilik nedir?, Cevap söyle geldi:, -Siz birliktelik için dogmussunuz., -Olüm meleginin kanatlari sizi ayirana kadar ayrilmayacaksiniz., -Allahin sessiz tanikliginda bile beraber olacaksiniz., -Ama birlikteliginizde mesafeler birakin; birakin ki, cennetin rüzgarlari aranizda dans edebilsin Birbirinizi sevin ama, ask tutsakligi istemeyin., -Birakin ask, ruhunuzun kiyilarina vuran dalgalar gibi olsun.., -Birbirinizin bardagini doldurun ama ayni bardaktan içmeyin;, -ekmeginizden verin birbirinize ama ayni somundan isirmayin., -Birlikte sarki söyleyin; lakin birbirinizi yalniz birakmayi da bilin. Sazin telleri de yalnizdir ve armoni içinde ayni melodiyi seslendirir..., -Birbirinize kalbinizi verin ama karsilikli kilitleyip saklamak için degil! Sadece hayatin eli o kalbi saklar!, -Birlikte durun, ama yapismayin, tapinaklarin sütunlar da bitisik degildir!, -Ve unutmayin; mese ile çinar birbirlerinin gölgesinde büyümezler., SHEAKSPEARE

kesinlikle harika bir hikaye saol arkadasım paylasımın için bizde motosiklet kullanıcısıyız okuyunca kotu oldum aslında eşim hızlı gittiginde ne yalan soliyim ister istemez korkuyorum

Belki Biliyosunuzdur Bişeler Yaşadik Kötü Aramizda Ve Sonra Herşey Mükemmel Olacak Diye Bana Söz Verdiği Için şiddete Bile Göz Yumarak Kalmiştim Evimde...
şimdi Bu Sabah Bana Neden Senle Evlendim Ki, Ya Seni öldürcem Ya S. Git Dedi!!!!
Bizler Cahil Ve Salak Insanlar Değiliz...
Bu Girişimlerde Bulunan Adam, Mühendis Ve Iyi Bir Ailenin çocuğu...
Ve Ben De Dayak Yeyip Susan Bi Cahil Değilim Ben De Onla Ayni Meslekte Ve Ayni Statüdeyim...
Ama Bunu Yapti Bana Gerçek Bu...
Eşyalarimi Topluyodum O Aradiğinda Ağlayarak, çünkü Hala Seviyorum Onu....
Hemen Eve Geldi Ve Sinirle Söylenmiş Bi Laf Olduğunu Söyledi, Gitme Kal Dedi...
Ama Bu Bi Oyun Değil Benim Için Bu Kez Onun Kurduğu Kurallar Geçerli Değil...
Annemler Izmirden Geliolar...
Kendi Başima çikip Gidemedim...
Gücüm Yok...
Dayanamiyorum...
Hayir Dualarinizi Istiyorum...
O Zaman Da Yanimdaydiniz şimdi De Yanimda Olun Ne Olur...
Perim Hoşçakal, Artik Istlu Diilim Memleketime Izmire Dönüyorum...

üzülme canım hakkında hayırlısı neyse o olsun.ama bana sorarsan hemen boşanma.ayrı yaşayın bi müddet.sanki kocan pişman gibi geldi bana..belki biraz burnu sürtülürse aklı başına gelir.ama yinede sen bilirsin tabi....

canım benim kıyamam sana ben ya umarım herşey çok iyiye gider ve sen çok mutlu olursun........

Alminam canım allah hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin umarım çok mutlu bi yaşam sürersin dualarım seninle :teselli:

teşekkürler kızlar...
annemler geldi..
kendinize ii bakın.
allaha emanet olun, sevgiyle.

canım benim hakkında hayırlısı olsun inş bundan sonra mutlu olursun Allah yardımcın olsun canım evlilik işte tam bir kumar ama eğer gerçekten seni yıpratıyorsa acı çekiyorsan zararın neresinden dönersen kardır canım inan çok içten söylüyorum tüm güzellikler seninle olsun canım daha çok gençsin kimbilir daha ne güzel günler seni bekliyordur bide şunu unutmaaaaaa: her şerde bir iyilik arayacaksın canım mutlu olman dileği ile inş yakın zamanda güzel haberlerini alırız canım öptüm

kroya katılıyorum bi süre ayrı yaşa boşanıcakmış gibi davran ama boşanma burnu sürtsün az en iyi erkek pişman olmuş erkektir ama birdaha hata yaparsa da affetme derim allah yardımcın olsun arkadaşım:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…