aşk gerçekten varmıydı?

hera_afro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
1
0
55
ben 15 yaşında aşk oldum dedim .19 da evlendim.2 oglum oldu çok şeyler çektim düşününce hiç aşk olmadıgıma karar veriyordum .benimkisi çoçuk aşkıydı yada ben aşk oldum sanmıştım.gerçek aşkı onunla tattım ama keşke hiç aşk olmasaydım.aşkın bana böyle acılar vericeni bilsem inanın uzak dururdum istemezdim.biz kadınlar fazlamı safız acaba hemen bir gülüşe bir güzel söze kanıyoruz.bende kandım onun o güzel sözlerine beni dinlemesine benle ilgilenmesine.eşim çok yalnız bırakmıştı beni yani aşkımız biteli çok olmuştu.veya aşk aramızda hiç olmamıştı.biz eskiden konuşunca adın çıkarsa evlenmek zorunda kalanlardandık.çok sevdim onu çok ama şimdi düşünüyorum acaba degermiydi?o ise sevdigini söyleyip beni kendine aşk ettikten sonra benden uzaklaştı.bizimkisi yasak yanlış bir aşktı.çünkü ikimizde evli ve çoçukluyduk.o eşini ve çoçuklarını tercih etti.benle hiç bir şey yaşamamış gibi beni terk etti.ben hala ondan bir ümitle yaşamaya çalışıyorum.psikolojik tedavilerle aşk acı çekmekse ben istemiyorummm. çok yalnız ve mutsuzum.ahhhhhh keşke hiçççç kanmasaydımmmm keşke hiç sevmeseydimmm yalanlarla dolu herşey.bazan ölümü çok düşünüyorumm acaba gerçekten kurtuluşmu ölümmmm

Ölüm neyin çaresiki ? Ölüm korkaklık.Ölüm Kaçmak...Belki onada aşık olmadın istediğin sadece ilgiydi ve onda buldun.Sığınacak bir limandı senin için.Sende sığındın ama o fırtına geçince gitti belkide başka limanlara.Sen Çocuklarını düşünmelisin artık gerçek aşkın bence onlar.Bilmiyorum ki her evlilik bi süre sonra monotonlaşıyomu bazen bende korkuyorum.Sanırım bunun adı ALIŞKANLIK.Nasılsa sevdiğimi biliyo ne gerek var söylemeye oluyo herhalde ve geriside böyle geliyoo :kızgın: Hayatında 2 tane aşkın var bunu unutma onlar sensiz ne yaparlar?Onları düşünmelisin ...yerimseniben

sen eşinde bulamadığın sevgiyi dışarıda aramışsın ölmek mi oda ne evliyim diyorsun onu unutursun sen evliliğine bak hayatın yadını çıkar

canım o kelimeyi at aklından bak evlisin hayat güzel yaşamak güzel... tadını çıkar...

aşk insana yeniden doğmuş hissi verir.yaşama sevinci katar.kabına sığamazsın. mimikleri harektleri alışkanlıklarını kaparsın..... dayanamazsın ondan uzakta kalmaya.... onu görebılmek için bazen saatleri, dak. sayarsın....... operatörden gelen msjı odan geldı dıye acarsın, hayal kırıklıgına ugrayınca sırf bu yüzden ağğlarsın....
ne zaman aşık olamadıgını sevemediğini anlarsan ozaman yasamının son buldugu hayatın zehir oldugu andır.AŞK ALLAHIN YARATTIĞI EN MUCİZELERİNDE MUCİZESİ ÇOK TATLI BİR DUYGUDUR.Mtlu olmak için ....aşık omak gerekır... bence....

X