Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

selam selam selam. bi
süredir bilgisayar kaynaklı sorunlar yüüznden burayı ihmal ettim. ama yakında yeni çalışmalla geri döneceğim. bekleyin beni anacım:21:

kızlar ptt den ödeme yapanlar nasıl yaptı bana bir anlatabilir mi?

link için teşekkürler ama bazı arkadaslar kazen e dekont falan yolladı bir de bir kısımıa nick ve grup adı yazılıyordu onları merak ettim ben ayrıca ptt ye gidip de mi ödediler yoksa net üzerinden pttnin sitesinden mi odeniyor...

kart ile ödeme yapamayacgım ve daha once bu sekilde ödemeler yapmadım bilgim yok o yuzden

link için teşekkürler ama bazı arkadaslar kazen e dekont falan yolladı bir de bir kısımıa nick ve grup adı yazılıyordu onları merak ettim ben ayrıca ptt ye gidip de mi ödediler yoksa net üzerinden pttnin sitesinden mi odeniyor...

kart ile ödeme yapamayacgım ve daha once bu sekilde ödemeler yapmadım bilgim yok o yuzden

Parayı Yatırdıktan Sonra, Formu Dolduracaksın..
Açıklama Kısmına Nick ve Grubunu Yazabilirsin.. :KK34:

kartı gelen arkadaşlar kaç günde ulaştı elinize benim hala gelmedide:44:

minik kelebek gelde seni listemize ekeleyelim. heyyy. sesime gelllllllllllllllllllll

Ben geldiiiiiiiiiiim :KK1:
Eveet şimdi datlucadu sen mi bana yardım edecin mandiş sen mi?yaa ama bana bilgi veren yokmiiii :KK14:
kazene mesaj mı atıcam şimdi hesap no için?

Eveet şimdi datlucadu sen mi bana yardım edecin mandiş sen mi?yaa ama bana bilgi veren yokmiiii :KK14:

cdur acele eme adamın işi başından aşkın
biz sana yarıdm etmeye çalıalım

minnak kazene mesaj at dedi ben 15 cesur yüreği tamamlamaya geldim hesap numarasımı vercen ne yapacam de bana yada dur ben sana hesap numarasını bulup geleyip:KK55::KK55::KK55:

öncelikle hangi şeklid alacaksın kartı. kredi kartı ilme havale ilemi

X