Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

neyşn var ne oldu mandiş. terfi falan diyodun nerden çıktı birden bire bu izin:44:[/QUO

o iş rafa kalktı dadlum boşver :KK43:

yaa ben kazene yazdım ama cavep gelmedi henüz ondan eft yapmadım sen biliyormusun dadlum ben netten eft yapacam dekont olmuyor çıktı alıptaratma filanda olmuyor dekontu nasıl yollayacam

selam hanımlar...

neler olmuş bakalım kimle kızaracak bugünlerde:KK1::KK1::KK1:

bir okuyalım geçmişi listemizi tekrar düzenleyelim hemen...

neyşn var ne oldu mandiş. terfi falan diyodun nerden çıktı birden bire bu izin:44:[/QUO

yaa ben kazene yazdım ama cavep gelmedi henüz ondan eft yapmadım sen biliyormusun dadlum ben netten eft yapacam dekont olmuyor çıktı alıptaratma filanda olmuyor dekontu nasıl yollayacam

Canım ben de netten eft yaptım. Dekont veriyor, taramaya filan gerek yok. Tabi bankadan bankaya değişir mi bilmiyorum ama işlemi tamamlayınca çıkıyor ben de dekont ister misiniz diye. İstersen mail adresine de gönderebiliyorsun.

kazene ozel mesaj yoluyla mi gonderiyoruz dekontu???
cok soru sordum ama...:26:

Kızlar cumartesiden beri giremedim neyazıkki ben cumartesi kredi kartından ödemeyi yaptım haberiniz olsun

neyin var ne oldu mandiş. terfi falan diyodun nerden çıktı birden bire bu izin:44:[/QUO

analdım canım. anlatmak istediğin bi zamanda dinlerim:KK34: sıkma canını sende. seni sıkanlar sıkılsın inşallah:KK1:
ay bend ekızarmışım bu arada:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

mandişim ben dekont numarasını kazene yolladım. internetten dekont alma diye bi bölüm var orda dekontumu yazdırdım. dekont numaramıda mesaj ile yolladım. sonuç: kızarmışım işte:119:

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrr hala yatıramadım ya canım cok sıkkın yaaa :18::18::18::18:

gunaydin kizlar nasilsiniz her yer bembeyazdi sabah camdan baktigimda:KK34:

analdım canım. anlatmak istediğin bi zamanda dinlerim:KK34: sıkma canını sende. seni sıkanlar sıkılsın inşallah:KK1:
ay bend ekızarmışım bu arada:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

mandişim ben dekont numarasını kazene yolladım. internetten dekont alma diye bi bölüm var orda dekontumu yazdırdım. dekont numaramıda mesaj ile yolladım. sonuç: kızarmışım işte:119:

kazen bana döndü parayı eft yaptım dadlum bende yazdır filan da olmuyor o yüzden sorduydum :))yanii para gitti tek beklediğim kızarmak ben ne zaman kızarcam yaaaaaa:KK1:

bende bugün eft yaptım şimdi anlatın bakem ben ne yapıcammm :KK70: dekontu göndercem bide grubun adını nereye yazıcammm

X