Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

selam canım

kampanyanın süresi yok canım. 16sından sonra sende kampanyaya destek vermek istiyorsan 35 tl karşılığında prolanabilirsinn

çok sevindim o zaman oleeeeyy

tek yapmamız gereken kartı almak değil mi? Birine ya da bir yere göndermek gibi bir şart var mı?

Ya da alırken yardım kampanyası icin diye belirtecek miyiz?

sağol canım
pro olunca tam olarak ne oluncak canm ben pek bilmiyorum konuyu??? amaç?:44:

canım kknın yapmış olduğu bir gülümse bir hayat kampanyasında almış olduğumuz pro kartların ücretleri bedde bağışlanmaktadır. bu grubunun amacıda 15 kişilik gruplar oluşturarak bir engelli arkadaşımıza sandalye vermektir elimizden geldiğince çok kişi olup birden fazla engelli arkadaşımızın yüzünü güldürelimmm
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...a/494563-gulumseme-hayat-28.html#post22629238

bende bilgi almak istiyorum çağlam öğrenelim bakalım

sağol canım
pro olunca tam olarak ne oluncak canm ben pek bilmiyorum konuyu??? amaç?:44:

hoşgeldiniz kızlar. arkadaşımda bahsetmiş kampanyanın süresi yok. eğer 15 kişilik gruba dahil olma istiyorsanız bizler hemen ismlernizi not edeceğiz. 15 kişilik grup bir akülü sandalye alıyor. bireysel olarak yapacağınız prokart ücretlerde BEDD e gönderiliyo ama sadece bağış olarak. birlikte aldığımız zaman direk sandalye parasını toplamış oluyoruz. kampanya ya katılmak için , pro kart parasını yatırıyosunuz , 35 tl. kargo parası ile. sonra dekontu ile iraz sonra evreceğim linkteki formu dolduryosunuz sonra moderatörlere dekont numarası ile bilgi veriyosunuz. ve işlem tamam. tabi her aşamada topiğe uğrayı aşamalrı iletiyosunuzki isimlerinizin karşısına notlarımız alalım.
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...kkinda/494563-gulumseme-hayat-yeni-mesaj.html bu linkte kampanya ile ilgli detaylı bilgi
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...i-okudum-kart-almak-istiyorum-yapmaliyim.html bu linkte ise pro kartı almak ile ilgli detaylı bilgiler var , hadi hayılı olsun

GÜNAYDIN kızlar hayırlı cumalar

ayrıca sadece yardım etmiyorsunuz sitede vip üye oluyorsunuz şimdikinden farklı bir çok özellikler sizin oluyore

Ben hala kızarmamışım
İsim yok muş isimsiz gitmiş sanırım bankadadan kaçta yazdıgımı email adresine yazmıştım
Ama tekrar istendi para gitmiş olsun muhim değil kızarmasamda olur.
Sinir oluyorum sinir bi işimde rast gitse sorunsuz
Eft ne Havale ne yaavv elimde fiş var sadece onumu fotokopisini yollasam email adresine..

tamam canım tesekkur ederim yani once kartı almak istiyorum butonuna tıklayıp odeme yapıcam

sonra basvuru yazan yere tıklayıp formu doldurcam ve işlem tamam değil mi? başka bir şey yok?

ben aksam evde bi kontrol edicem kartımı uygunsa aksam degilse 16 sından sonra alıcam inşallah... gruba dahil olmak isterim

Bu aradaq Günaydın kızlar
Nasılsınız?
Ben çıkcam yine birazdan kargolandımı acaba kart kızarmamış olsamda
Belki adrese gönderilmiştirmii uf gelirse gelsin gerçi istemiyorum kartı..
Yardım ulaşsın kafiii..

eft başka banl-kaya havale aynı bankaya oluyor sanırsam
hayırlı olsun hevukum

hoşgeldin sefa getirdin çok seevindim hayırlı olssun

heyttttt hevukumu kızartın kızdırmayın hevukumuuuu

ilk grubumuz

1-datlucadu ---------------->pazartesi ödeme yapacak
2-mandalina01---------------->pazartesi ödeme yapacak
3-tubasultan ----------------> pro üye
4-perimeri ---------------->pazartesi ödeme yapacak
5-ghs ----------------> bugün ödeme yapacak
6-nissan ----------------> pazartesi ödeme yapacak
7-paristebirgece---------------> ay sonu ödeme yapacak
8-cicim35 ---------------> pro üye
9-martagon ------------------> pazartesi ödeme yapacak
10-Hevuk ------------------> ödeme yaptı bekliyor
11. xxxmutluxxx --------------> pro üye
12. evreka35 ----------------> pro üye
13. melike -------------------> pro üye
14. gulhdeiin ----------------> pro üye
15. byza --------------------> pro üye (bir kişiye hediye edecek) pazartesi ödeme yapacak

2. listemiz

1. yarımelma ------------> cumartesiye kadar ödeme yapacak
2. Cookie_Dough

tamam canım. listeye ekliyoz o zaman
günaydın kız. inşallah ulaşmıştır:18:

hızlım mandiş

günaYDIN ghs nasılsın son iş günü

dadlum hızlı değilim aslında sabah tan beri girmedimya özlemin verdiği enerji oldu :))

cookie senide tanıyalımmı ben portakalın küçüğü kızlar mandiş diyorlar çalışıyorum mesaim genelde burada geçiyor

ya kızlar ben adrsımı vermedım nasıl gelcek pro kartım

cookie senide tanıyalımmı ben portakalın küçüğü kızlar mandiş diyorlar çalışıyorum mesaim genelde burada geçiyor

tanıtayım hemen canım

benim ismim çağla ben de çalışıyorum nişanlıyım 23 yasındayım

evleneceği günü iple ceken aşk dolu bir gelin adayıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…