Aşırı Sol Kasik Ağrısı Ve Vajinadan Gelen Parça

Esmerbrokoli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2018
615
466
36
Merhaba Hanımlar,
5 ay önce ikiz çocuklarım oldu tüp bebek tedavisiyle. Doğumdan sonra korunmadim. 1 haftadır ne yesem kusuyorum, sol kasigimda ve karnimda aşırı bir ağrı vardı. Dün itibariyle kanamam başladı adet oldum diye düşündüm. Gece tuvalete gittiğimde benden kan pıhtisi şeklinde belirgin büyükçe bir parca düştü. Telaslanip hemen hastaneye koştum. Doktor kese görünüyor ama birsey söylemek güç bide kanda bakalım dedi. Kan testi verdim beta hcg 1.20 çıktı. Doktor adet olmuşsunuz hamilelik düşük yok dedi ama o parçayı dusurdukten sonra bu cevap beni tatmin etmedi. Bu durumu yaşayan var mı? Bilgisi olanlar aydınlatabilir mi ? Hamile değilsem o parça neydi ? Halen devam eden Mide bulantısı artan kanama ve kasık ağrısı var.

Belki de lohusasiniz daha rahim temizleniyordur

Bendede geçen ay işaret parmağı uzunlugunda baş parmak kalinliginda birşey gelmişti adetliyken ikinarak cikartmistim dehset sanci vermişti ve peceyeye koydum bu ne böyle dedim eldiven taktim elime kivamina baktim kalın jöle kivamindaydi ve elimle deldigimde simsiyah kan çıkmıştı megerse kistmis

Bende dün aşılama görüşmesi yapmak için doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrendim.Bir hafta önce adet günümde birden bire ağrı girdi ve kanamaya başladım Bir saat kadar sancı çektikten sonra birkaç tane kan pıhtısı düşürdüm ve ağrımda kanamam da geçti nerdeyse ama çamur gibi akıntılarım ara ara devam ediyor.Dün hamile olduğumu öğrenince şok oldum.Kese tüplere yakın olduğu için dış gebelik ihtimalimde var

Geçmiş olsun ben şeye takıldım neden korunmuyorsunuz yani bu durumda gebelik olması kadar normal ne olabilir ki?

Bende gebleik bekliyordum ama regl oldum 3. Günüm ve aşırı çok kanama ve avuç içinden büyük pıhtı geldi ve bir anda boşaldı nedir acaba bu

Gittim ağrılarım için ağrı kesici verdi ultrasyonda baktı hicbirsey demedi suyizden falan hicbirsey demedi kada istemedi
Siz baska bir doktordan görüş alin bence çünkü her dr farkli birsey söylüyor ornek vereyim size benim oglan 2 hafta once dersteyken ani göz kaybi yasiyor ve doktora götürdüm korneasi dağılmış dedi verdigi ilaçlar tesir etmedi ve yanlış teshis koymuş baska doktora gittigimde ise korneasinin sağlam olduğunu gözünün virüs kaptigini bu sebepten görme kaybi olduğunu söylemişti ve şimdi oglumun gözü düzeldi o yüzden diyorum baska bir jinekologa gidin farklı görüş alin

Çok doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…