Aşırı kıllanma kısırlık sebebi midir?

emelleme3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
8
1
23
Çenemde boynumda favori kısmımda, göğüs uçlarimda göbeğimde kıllanma var. Ultrasona girdim kistim yok. Hormon testi yaptırdım normal çıktı. Testesteron seviyesi 12 ile 75 arasinsa olmaliymis bende 33 çıktı yine normal. Bilinen herhangi bir hastalığım yok. Reglim düzenli ama kendimi bildim bileli kıllanmam var bu çocuğumun olmasında herhangi bir problem mi? Aranızda çocuğu olmasına ragmen ozellikle yüz bölgesinde kıllanması olan var mı? Çok da samimi olmadığım bir komşumun çenesinde ben gibi killanma gördüm onun çocuğu olmuyormuş acaba başka bir sebepten mi? (Epilasyona gidiyorum ve yüz için de iğneliye gideceğim o konuda sıkıntı yok sadece ilerde gebelik icin bir problem olusturur mu?

Yaa hayır o genetik geliyor kuzu sakal gibi kılları olan nineler nasıl yapıyordu 8-9 çocuğu öyle düşün sakın psikolojini bozmasın bu durum çok normal benim çook öyle arkadaşım var evlenip çocuğu olan hatta şöyle diyim benim kardeşim aşırı kıllıdır maşallah iki çocuğu var ben hala tekteyim

Yaa çok teşekkür ederim. Kıllı olan insanlar olabiliyor evet ama benim çenemde falan cıkınca endişe ettim biraz olsun içim rahatladı sağ olunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…