Aşırı bulantı ve kusma :(

Aynen bizde 50 tl ye aldık 5 6 tane vardı daha. Nereye gitti hiç anlamadım ya. Yarın eşime söyleyeyim de gidip serum taktırayım artık napim mecbur

bana bir hafta falan iyi geldi serum.
toparlamıştım biraz.
yine aynı derecede kötü olursam yine taktıracağım ne yapayım.
hiç beslenemezsem kusarsam daha kötü.

bana bir hafta falan iyi geldi serum.
toparlamıştım biraz.
yine aynı derecede kötü olursam yine taktıracağım ne yapayım.
hiç beslenemezsem kusarsam daha kötü.

Ne güzel sana fayda etmiş ihmal etme taktır öyleyse. Bende ilacımı özel alıyorum 70 liraya faydasını göriymde önemli değil

Kızlar nasıl gidiyor
Kusmadan birgun gecirebildim sonra yine ayni öğürmek kusmak
Iki gün hep hastane gezdim fiyat aldık elimde baliciler gibi poşetle girdim her yrre
Hastanede arabada evde öğüre öğure fenalık geldi artık gercekten yiter yeah dedim

kaç haftalık oldun cnım? Bende bugün midem ağzımda gezdim hep gaz sıkıntısı da var midemde balon gibi resmen

Konuyu açalı epey olmuş canım ama şimdi nasılsın ? Ben 7.haftalığım. 10 gündür senin durumundayım ne kadar sürer acaba. İki büklüm geziyom bulantı öğürme halsizlik ayyy allahım yardım et

bi iki sayfa öncesindede yazdım cnım 2 ay hastanede yattım çıkalı çok olmadı bulantılar aynen devam hala kusuyorum ama eskisi gibi her on dkkada bir değil çok şükür azaldı bayağı ama bitmedi bazen hiç kusmuyorum bazen 4 /5 defa kusuyorum
Sen nasılsın çokmu kusuyosun dr ilaç verdimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…