Aşırı bulantı ve kusma :(

ben sana bir şey diyeyim mi kötüysen hiç çekme.
direk seruma git.
gitmeyip çektiğin sürece sana da zarar bebişe de.
ben su bile içemiyordum gitmeden önce.
düşünsene ne kötü.
serum hem vücut direncini artırıyor hem sıvı takviyesi.
hem de inanılmaz rahatlıyorsun birkaç gün.
benim bu gün 1 hafta oldu o yüzden yamulmaya başladım.
ilacı da ssk karşılamıyor 45 tl ye aldım benim de bitmek üzere.
Aynen bizde 50 tl ye aldık 5 6 tane vardı daha. Nereye gitti hiç anlamadım ya. Yarın eşime söyleyeyim de gidip serum taktırayım artık napim mecbur :KK43:

Serumların etkisi kısa sürüyo ben 9 haftayken günde 3 serum alıyodum hastanede yatıyodum yinede günde iki üç kez kusardım sonraki haftalar serumlara rağmen on dkkada bir kusma rutinime dönmüştüm bişey yiyemeyip sdece kusunca dr çıkarmadı beni hastaneden :KK61:

bana bir hafta falan iyi geldi serum.
toparlamıştım biraz.
yine aynı derecede kötü olursam yine taktıracağım ne yapayım.
hiç beslenemezsem kusarsam daha kötü.:KK43:

bana bir hafta falan iyi geldi serum.
toparlamıştım biraz.
yine aynı derecede kötü olursam yine taktıracağım ne yapayım.
hiç beslenemezsem kusarsam daha kötü.:KK43:

Ne güzel sana fayda etmiş ihmal etme taktır öyleyse. Bende ilacımı özel alıyorum 70 liraya faydasını göriymde önemli değil :dua:

Kızlar nasıl gidiyor
Kusmadan birgun gecirebildim sonra yine ayni öğürmek kusmak
Iki gün hep hastane gezdim fiyat aldık elimde baliciler gibi poşetle girdim her yrre
Hastanede arabada evde öğüre öğure fenalık geldi artık gercekten yiter yeah dedim

Kızlar nasıl gidiyor
Kusmadan birgun gecirebildim sonra yine ayni öğürmek kusmak
Iki gün hep hastane gezdim fiyat aldık elimde baliciler gibi poşetle girdim her yrre
Hastanede arabada evde öğüre öğure fenalık geldi artık gercekten yiter yeah dedim

kaç haftalık oldun cnım? Bende bugün midem ağzımda gezdim hep gaz sıkıntısı da var midemde balon gibi resmen :KK43:

S.a herkese
Konu açıcak kadar sıkıntılıyım.. 9. haftaya girdim hamleyim. Hiçbşey yiyemyorum kelimenin tam anlamıyla anında kusuyorum :KK43: normalde aşırı su tüketen bi insanım ama malesef ki daha içtiğim su mideme gitmeden kusuyorum :KK43: zor ve sıkıntılı kusan biriyim midem normaldede çok hassas şimdi iyice berbat hissediyorum :KK43: kokulara aşırı duyarlıyım buzdolabının kapağı açılınca taa oturma odasından duyuyorum :KK43: hal böyle olunca tansiyonum kan şekerim düştü çarpıntım oluyor ödüm kopuyor bebeğime bişey olck diye :KK43: dün dr.a gittim zar zor.. 2 serum takıldı 5 saat hast.de kaldım. Ne zaman geçicek bu günler :KK43: varmı ben gibi olan..
Konuyu açalı epey olmuş canım ama şimdi nasılsın ? Ben 7.haftalığım. 10 gündür senin durumundayım ne kadar sürer acaba. İki büklüm geziyom bulantı öğürme halsizlik ayyy allahım yardım et

Konuyu açalı epey olmuş canım ama şimdi nasılsın ? Ben 7.haftalığım. 10 gündür senin durumundayım ne kadar sürer acaba. İki büklüm geziyom bulantı öğürme halsizlik ayyy allahım yardım et

bi iki sayfa öncesindede yazdım cnım 2 ay hastanede yattım çıkalı çok olmadı bulantılar aynen devam hala kusuyorum ama eskisi gibi her on dkkada bir değil çok şükür azaldı bayağı ama bitmedi :KK43: bazen hiç kusmuyorum bazen 4 /5 defa kusuyorum :KK43:
Sen nasılsın çokmu kusuyosun dr ilaç verdimi?

X