Aşırı bulantı ve kusma :(

Kızlar hamileliğimizdeki ruh halimiz bebeğimizin doğduktan sonraki ruh halini huylarını etkiler mi hiç varmı böyle bişey duyan?
Bu arada dün acildeydim göğsüm sıkıştı ekg çekildi 4 tüp kan alındı sonuçları beklerken 4 kez hunharca kustum lavabodan çıkamadım hiç 11de ancak eve geldim.. Benmde mi bebeğim ilerde böyle mide sıkıntıları çeker acaba

kesinlikle doğru, nedenini özelden anlatabilirim istersen :)
ama mide sıkıntısını almaz bence seninki hamilelikten

ben pek böyle olacağını sanmam.
ben sadece bu gün hamilelikte tiksindiğim şeylerden hamilelikten sonra da tiksineceğimi düşündüm.
mesela soğan kokusu ve tavuk.
ben böyleyim diye doğunca çocuk da her şeyi seçerse o zaman yandık tabi

Aynen benimde tiksindiğim şeyler oldu şuana kadar. Bebeğim gelince itina ile takip edicem onu, yazarım tecrübelerimi

Bildiğim kadarıyla sadece annenin sinirini ateşini neşesini mutluluğunu anlarmış bebekler yani hamilelik ne kadar sakin geçerse bebekte okadar sakin olurmuş hastalık için de geçişler elbette ki var bilimsel olarak kanıtlanmış ama hastalığa bağlı o açıları düşünme bence biz neler atlattık şuandan sonrasını düşünmek gerek daha az sorunlu şekilde kusma için ben yine o kullandığım takviyeye başladım yoksa ben de kusuyordum bulantı geçmiyor ama takviyeye rağmen ama benden yeşil akıntı gelmeye devam ediyor sinirimi bozuyor işte o hafta içi dr kontrol var gidecem inş antibiyotik kullanmadan geçirecek başka önerileri vardır yada inş enfeksiyon değildir sana da geçmiş olsun kafana takma Allah beterinden korusun bizi istersen dr sor benim kullandığım bulantı için takviyeyi tamamen bitkisel fiyatı 70 tl bütün eczanelerde satılıyor içinde zencefil var vitamin var sor kullan derse alırsın

Bana adını söylermsin ilacın cnm yarın kontrole gdcem sonuçlarımı dr.un görmesi gerek dediler midemde rahat değil hiç bi soriym verirse kullanırım inşh.
Biraz zor geçirdik ikimizde şu kusma faslını. beni en iyi sen anlarsın bizim kadar kusan yok çünkü tam hamileliğimden hoşlanmaya başlıycam başa sarıyorum en normal hamilmde bile hazımsızlık iştahsızlık mide yanması var şikayet etmek gbi olmasın bunada şükür tabi ama zor gerçekten
İnşh bebeğim benm kadar hassas olmaz ben her yönden çok hassasım malesef

Lady feliz cnm adı midemi rahatlatıyor çünkü aşırı kusmalar azaldığı için sabah içiyorum bir tane her gün atıyorum mecburen çünkü kusuyorum öbür türlü hazımsızlık bende de oluyor bir gün boyunca midem şiş hissettiğim için hiç birşey yiyemiyorum mide ekşimesi sürekli olan birşey haftada bir kutu rennie şurup bitiyorum elimden başka birşey gelmyor seni en iyi anlayanım çünkü aynı zamanda başlayıp aynı şeyleri yaşattı bize bu kusmalar ben de sanırım yarın kontrole gitmem gerek şu yeşil akıntıyı da yine sormalıyım sağlıklı olalım diye çok dua ediyorum biliyorum ki sağlıklı olacağız inş sen de üzülme bebeğin bu kadar hasaas olmayacak inş... kapalı alan bana iyi gelmyor mesela kusmamı tetikliyor avm filan gitmşyecem artık açık alan çok iyi geliyor kendime geliyorum sen de hazır havalar Güzelken çık dışarı kış gelince zaten eve hapsolacaz yine allahım hayırlısıyla sağlıkla doğurduğumuz günü nasip etsin bize

Aynen cnım kapalı alan banada iyi gelmiyor rabbim bizede bebeklerimize de sağlık versin inşh huzurla büyütmemizi nasib etsin
O ilacı duymuştum yarın dr.uma bi soriym teşekkür ederim cnım :*

Gecmish olsun kuzum kizmi sende o yuzdenmi diyosun kizima gecermi die??ondan diyosan hiccc oyle bishey yok genetik hastaliklari veriyolar bulantiyi falan yok misal benim annem cok rahat gecirmish 7 gebeliginide ablam 2 gebeliyini cok rahat gecirdi hic bulanti falan hicbishey shimdi bana bakiyorlar acep bu kiz kime cektide boyle oldu die oyle bishey yok dert etme:)

Ben iki hamileligimde kustum 17. Haftada geçti. Ama ilk hamileliğim çok daha kötüydü. Olumsuz çok düşünmüştüm bir an önce gelsin artık dediğim oldu ve erkenden doğurdum. Şuan yine hamileyim evet kustum aynı şekilde ama daha olumlu düşünüyorum bide sakız çignemek bana çok iyi geldi .Lütfen olumlu düşün her şey çok güzel olacak

Evet cnm kızımız olucak inşh ♡ nebiliym çok duyuyorum çevreden falan anne ne yaşarsa bebeğe geçer her yönden dye

Amin tatlım bugün evde iki kere kustum dışarı çıktık arabada kustum çok zor tatlım çok yoruldum artık

İyi bilirim aylarca on dkkada bir kusurak bu günlere geldim halen kusuyorum ama eskisi kadar değilim şükür.. Allah yardım ediyor anne olmak şimdiden çok zahmetli gerçekten

Merhaba arkadaşlar..Epeydir yazmadm.Memleketteyim annemde.Tam 16. haftadaym.Bulantlarm geçti.Kusmalar bitti gibi.Bazen tiksinmelerm oluyor.Tükurugumu yutamyordum o baya azaldı ama geçmedi şekerli sakz çiğniyorum ,gece gündüz ağzımda. Yine de eskisi gibi değilim ama yüzde 80 rahatladm.Evime gidince nasl olurum bilmiyorum.Buraya pek bakmk istemiyorum çünkü okurken bile etkileniyorum midem kalkyor sanki.Allah hepimzn yardımcısı olsun.

Benim arkadaşımda seninle aynı durumda. Geçen gün 2 bileğinde de bileklik gördüm mide bulantısını azaltıyormuş. Onun yalancısıyım. Bir araştır istersen. Sağlıkla al kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…