Aşırı bulantı ve kusma :(

çok iyi bilirim cnım eşimde benle beraber kilo verdi yemek yapamadm mutfağa giremedim diye kendi başının çaresine baktı aylarca :/ daha üç beş gündür murfağıma giriyorum oda pratik şeyler yapıyorum hep

bilmiyorum ki önceden bu kadar dökülmezdi :/ hamilelikten diyo çevredekiler
Ben öyle düşünüyorum hamilelikte hatta saçlar güzelleşir çocuk Doğunca dökülme başlarmış benim aşırı aşırı dökülüyor ya normal değil yanı bu kesinlikle bizim kusmamızdan olsa gerek biliyorsun saçlarda vitaminle durur biz aylarca vitaminsiz kaldık

Doğrudur çekeceğimiz var desene :/

Hahh aynen şimdiden mahvettiler bizi sağolasıcalar
Hemde nasıl ayyy iyi ki varlar allahım her isteyene nasip etsin kusan ark bize de sağlık versin zaman tek çare bazı şeyler için 2 ay önce yazdıklarımıza bakınca halimize üzüldüm iyi ki geçiyor zaman gerçi şöyle bir baktım da bizim gibi aşırı kusan çok kişi yazmamış buraya sanırım biz istisnayız :) aman zaten kimse bizim gibi olmasın ya kafa gidiyor

aynen benim çevremdede yok benim gibisi bi sen varsın millet duyunca hayret ediyor az çekmedik baksana hala düzelemedik iyice
Bugün tartıldım da hala aynı kilodayım verdiklerimle duruyorum Allah hayretsin bu halime de şükür

Amin şükürler olsun tabi ben de aynı kilodayım hala almadım önemli değil daha fazla vermeyelim de çünkü bebek bizden besleniyor artık gün geçtikçe iyi olalım inş benim de halam böyleymiş o anlatıyor sana çektim diyorum :) bir de sen varsın benim gibi olan bazıları midem bulanıyor diyo sanki bana küfrediyor ah diyorum bulantı ne ki ben neler gördüm neler en güzeli bulantı en azından yiyorlar bulantı geçiyor ya biz yemek yemeğe su içmeye hasrettik ben Mevlüt vaadetmiştim yeter ki geçsin diyordum

orda olsaydım mevlüde gelirdim bi iki satırda ben okur şükür duası ederdim
Aynen benim ödüm kopuyor yediğimi çıkarcam diye psikolojim bozuldu heral

Ben normalde 49,5 kiloydum, son 2,5 haftada 46,5’a dustum. Gunluk kalori alimimi kontrol ediyorum birkac gundur, 900 kaloriyi kesinlikle gecmiyor su da 1 litre icemiyorum heralde 750 ml falandir. Zorlayamiyorum da cunku gitmiyor, herseyden tiksiniyorum, tansiyonum cok dusuk, surekli bayilacak gibiyim, bulantim bir an gecmiyor malesef. Fazla Kilo kaybi ve su kaybi olmasi tehlikeliymis, endiselenmeye basladim, zaten yurt disindayim haftaya Turkiye’ye ailemi ziyarete gidecegim, o ucaga nasil binecegim bilmiyorum

Çok zayıfsın ama cnım sıvı takviyesi alman lazm damar yoluyla da olsa

canım ben de 51.5 le hamile kaldım 47.5 e kadar düştüm serumlarla 48 oldum anca ve hala sadece peynir ekmek yiyebiliyorum tek öğün ve yarım litre de su içebiliyorum arada hastaneye git serum taktır sakın ihmal etme.

Bu bulanti ne zaman geciyor bende cok cekoyorum bulantidan iştah ta sıfır birde ili gundur sanci girip cikiyor birden neden olur ki

Bu bulanti ne zaman geciyor bende cok cekoyorum bulantidan iştah ta sıfır birde ili gundur sanci girip cikiyor birden neden olur ki

benim halen devam ediyor kusmalar bit sayılırda bulantı ve iştahszlık sürüyor
Sancı sorununu dr.a danışmalısın cnım

Cnm yağlı baharatlı yemediğim için kusmalar azaldı ama mide bulantısı son hız devam ve mide şişliği o nedenle çok fazla birşey yiyemiyorum şiş hissediyorum kendimi Arada kasık ve karın ağrısı oluyor diye dr gittim yeşil akıntı da oldu fitil verdi bakteri olabilir dedi ama ben fitili kullanmayı unutuyorum bol su içmekte iyi geliyormuş ama çok fazla su içemediğim için de olabilir Allah’ım yavrularımızı korusun inan her şey çekilir sen nasılsın

Geçmiş olsun cnm bi dönem bendede oldu o akıntı, bol su içince hemen geçti bi haftada. Bende azar azar sık sık yemeye çalışyorum hazımsızlık oluyor zaten iştahım hiç yok bulantı devam ediyor Allahtan kusmuyorum bi süredir
Bebişin hareketleri nasıl hissediyosun dmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…