Aşırı bulantı ve kusma :(

Kızlar artık güzel ve olumlu, faydalı şeylerden bahsedelim mesela; @kanaryamm ikinci çocuk için bişeyler yapıyomusun adetlerin düzenli mi?
Gizemtkdmr cnm senin karnın büyüdü mü dişardan bellimi bebişin, hareketleri nasıl?
Diğer kızlar göbüşleriniz çıktı mı

Allah yardmcnz olsun.Ne tatlsnz.Ben de 10. Haftaya giriyorum yarn.Benm.de bulantm çok oluyor arada gdp serum taktryrm ama sizin yazdklarnzi okuyunca şükrettim.Siz baya kötü geciriyorsunuz.Dün serum tsktrrken hemşire dedi ki bunu kafada bitircksn,16. Haftaya kadar bunlar normal,sağlıklı bebek kusturur dedi. İns bunca çilenin sonu güzel olacak.Ayrıca benm 2. Hamllgm.oğlumda da çok çekmiştim.Bu da öyle.

Kuzum tek kafada bitmiyor ben ilk hastanede yattığımda çıkınca iyi oldum şükür bi daha tekrar etmez inşh dedim hiçç beklemiyodum kötüleşeceğimi ama şimdi yarın hast.den çıkıcam mesela hiç evde durmıycam bol bol yiyip içicem farklı şeyler deniycem çok yoruldum artık
Allah bağşlasn evlatlarımızı cnm♡

Canm evde durmani asla tavsiye etmem.Annen ya da kaynvaliden bi sekilde ikisinden birinin yannda dur çok daha rahat ettiğini göreceksin.Ben suan k.validemle duruyom burda da kusuyorum ama asla evdeki kadar kötü olmuyorum sinracda anneme gidecem.Eve gitmeye hic cesaretim yok

aynen bende sadece gece yatmak için ewe gidicem kayınvalidemde durcam mecbur hersey kokuyo

Bulantılar gecsede tiksinti ve koku hassasiyeti hemen geçmiyor 6. Ay gibi geçiyor.en azından bende öyle oluyor bu üçüncü hamileliğin ve hepsinde aynıyim serumsuz hamileliğin geçmiyor ama bunda resmen hastanelik oldum 23 gün yattım

İki gündür benimde midem çok bulanıyor. İdrarda çok fazla bakteri ve lökosit çıktı sanırım ondan .Monurol içtim ama faydası pek olmadı. Sanırım antibiotik başlanacak.
Şu bulantılardan bir kutulayım çocuk sindireceğim

geçmiş olsun cnm antibiyotik bebişe zarar vermez mi ki?

Cnm benim göbeğim zaten vardı kusmalar olunca biraz azaldı ama hala var aşırı bir şişlik yok ama artık içime çekemiyoruz :)haraketlerini hissediyorum sanırım gaz değilse tabi :) sen de durumlar nasıl?

Cnm benim göbeğim zaten vardı kusmalar olunca biraz azaldı ama hala var aşırı bir şişlik yok ama artık içime çekemiyoruz :)haraketlerini hissediyorum sanırım gaz değilse tabi :) sen de durumlar nasıl?

maşh ♡ :)
ben 8 haftalıktı hissetiğimde dr zayıf olduğum için erken hissetmen normal demişti şimdilerde iyice arttı çok hareketli maşh azcıkta göbeğim var dışardan hamile olduğum azda olsa anlaşılıyor bide salı günü çıktım hast.den biraz toparladım gbi kusmalar bitmesede azaldı şükür evimdeyim artık ♡ darısı sana cnm sen nasl oldun?

Çok şükür çıktığına sevindim :) benim de azalma başladı ama tabi kusmadan geçen bir gün yok buna da şükür diyorum en azından salakatlık havuç yiyiyorum bu bile bir mucize az kaldı ya bence tamamen geçecek midemiz küçülmüş diye bu kadar uzadı bence ben 16 haftayı geçiyorum eşim siğara içip eve gelmese belki hiç kusmam olmayacak ama oda tiryaki yapacak birşey yok Allah’ın izniyle geçecek hepsi güzel kokacak artık bize her yer ve her şey çok güzel olacak inş

aynen cnım amin inşh bende 16.ya yeni grdim inşh tamamen geçer kusmalarmz..

aynen cnım amin inşh bende 16.ya yeni grdim inşh tamamen geçer kusmalarmz..
Geçer de benim gibi hemen saldırma yemeklere geri kusarsın mide küçük biz zorluyoruz haliyle geri geliyor baharatlı acı uzak dur uzun süre tetikler geçti zaten birşey kalmadı ilk hamile kalanlar gibi gün de bir kaç kez mide bulantısı gayet normal buna da razıyız hergün mide boşken deli gibi kustuğum günlere bakınca olsun diyorum ben havuç salaktalık ve ayran çorbası filan içiyorum yiyiyorum ağır şeylerden uzak duruyorum önce midemizi büyütmemiz lazım sonra güzel yemekler benim koku hassasiyetim geçmedi yalnız oda geçse tamamen bitmiş olacak demek ikimiz de aynı haftalardayız seninle :)

aynen cnm zaten pek bi iştahım yok hafif şeyler yiyorum çok şükür eski halimize göre.. Çok yokmuş aramızda cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…