aşırı bulantı baş dönmesi halsizlik

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.850
9.085
6+2 hamileyim. Sabahtan başlayan yatana kadar hiç kesilmeyen bulantılarım oluyo istifra yok ama hiç bişey yedirmiyo hemen öğürtü geliyo halsiz kaldım iyice. yataktan çıkamaz oldum. Ne iyi gelir bu duruma yardım edin lütfen :KK43:

6+2 hamileyim. Sabahtan başlayan yatana kadar hiç kesilmeyen bulantılarım oluyo istifra yok ama hiç bişey yedirmiyo hemen öğürtü geliyo halsiz kaldım iyice. yataktan çıkamaz oldum. Ne iyi gelir bu duruma yardım edin lütfen :KK43:
Bir sure boyle sonra azaliyor .Herkesinki farkli geciyor .Kimi cunuk krakerle kimi peynir ekmekle bastiriyor .

Bir sure boyle sonra azaliyor .Herkesinki farkli geciyor .Kimi cunuk krakerle kimi peynir ekmekle bastiriyor .
Tuzlu bişey yiyemiyorm sabah bal ekmek yedim bi kaç lokma biraz hafifledi elime ekmeği aldım kahvaltı yapaym diye öğürtü geldi daha bişey yiyemedim bu saat oldu :KK43:

Tuzlu bişey yiyemiyorm sabah bal ekmek yedim bi kaç lokma biraz hafifledi elime ekmeği aldım kahvaltı yapaym diye öğürtü geldi daha bişey yiyemedim bu saat oldu :KK43:
Ilk 3 ay normal bunlar ben de cok kilo verdim simdi biraz duzeldim.Zaten bebek senden beslenmiyor henüz. Panik yapmana gerek yok.

Ilk 3 ay normal bunlar ben de cok kilo verdim simdi biraz duzeldim.Zaten bebek senden beslenmiyor henüz. Panik yapmana gerek yok.
Yaa Sağol bende korkuyodm bebeğim beslenemicek diye içim rahatladı :) ne kadar sürüyo kaçıncı haftada azalır inşallah senin kaçıncı haftada azalmıştı

Amin inşallah. Senin belirtilerin kaçıncı haftada başladı neler yaşadın yerleşme kanaman olmuş muydu?
Yerlesme kanamasi degil hamileligimin ilk 3 ayı kanamayla gecti. Yumurtlamadan 2 hafta sonra basladi belirtilerim göğüs hassasiyeti ve cok wc ye gitme.

Yerlesme kanamasi degil hamileligimin ilk 3 ayı kanamayla gecti. Yumurtlamadan 2 hafta sonra basladi belirtilerim göğüs hassasiyeti ve cok wc ye gitme.
Benimde göğüslerde hassasiyetle başladı zaman zaman kasık ağrısı gaz sancısı çekiyordum 2 gündür midemde başladı kanama yok çok şükür yinede bu halime şükür bebeğim sağlıklı olsun da ben razıyım bunları yaşamaya

Benimde göğüslerde hassasiyetle başladı zaman zaman kasık ağrısı gaz sancısı çekiyordum 2 gündür midemde başladı kanama yok çok şükür yinede bu halime şükür bebeğim sağlıklı olsun da ben razıyım bunları yaşamaya
Cnm haftalarımız aynı bnmde 1 haftadır var ve ben aksine sürekli bişey yiyerek bastırıyorum aşırı kilodan da korkuyorum ama napım tuzlu çubuk çok iyi geliyo bana sende dene bence

Cnm haftalarımız aynı bnmde 1 haftadır var ve ben aksine sürekli bişey yiyerek bastırıyorum aşırı kilodan da korkuyorum ama napım tuzlu çubuk çok iyi geliyo bana sende dene bence
Bugün aldım kraker ama onuda fazla yemek istemiyorum dışarıdan hazır gıda tüketmemeye çalışıyorum. Ben daha yemeği görür görmez başlıyorum öğürmeye kokusunu almadan bütün gün sürüyo bide uyuyarak bastırıyorm kalkınca yine başlıyor bulantı.

Arkadaşlar cok kotuyum yardim edin daha 2 gun once hastaneden ciktim.. ama bulantim gecmiyor. O kadar zor durumdayimki anlatamam delirme noktasina geliyorum bazen.. öğürme mide bulantısı kusma mahvoldum gecmiyor.. bunum hic bir caresi yokmu:KK43: artik dayanacak halim kalmadi kendi evimden nefret eder oldum her koku beni rahatsiz ediyor.. Allah bu durumdaki herkezin yardimcisi olsun cok zor basa gelmeyince bilinmiyor gercekten

Nasıl oldun canım, tedavin başladı mı Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bulantılar en kısa zamanda geçer :dua:

Nasıl oldun canım, tedavin başladı mı Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bulantılar en kısa zamanda geçer :dua:
Bulantı ve baş dönmesi devam ediyor yemek yiyip hemen uyuyorum zaten hiç halim yok yataktan çıkmak istemiyorum çok bitkinim. Haftaya randevumuz var inşallah ikimizde güzel haberlerle geliriz pıt pıt ları duyarız inşallah :)

X