Aşılma sonrası ovulasyon testi?

Ortan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
226
90
33
Merhaba arkadaşlar bu ay aşılama oldum aşılma sonrası 11. Günden 13. Güne kadar öylesine ovulasyon testi yaptım . Ve fotoğrafdaki gibi çıktı . Böyle çıkan oldu mu yani benim gibi aşılama olup da ovulasyon testine bakan?

Eklentiler

• IMG_20221129_130803~2.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 225
Artık gebelik testi yapın siz çıkar varsa 13 gün olmuş iğnenin etkisi bitmiştir

Cuma gününe kadar beklemek istiyorum tam Emin olmak için
Anladım inşallah hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin ovulasyona bakınca en üsttekini bugün yaptıysan gebelik olabilir koyu çünkü genelde gebelik olunca ovulasyon koyu çıkıyor

Anladım inşallah hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin ovulasyona bakınca en üsttekini bugün yaptıysan gebelik olabilir koyu çünkü genelde gebelik olunca ovulasyon koyu çıkıyor
Teşekkür ederim inşallah Allah hepimizin gönlüne verirsin evet en üstteki 3 yazan bugün yaptım daha öncelerdende adetime yakın böyle koyu çıkıp da kan testi negatif çıkmıştı onun için cuma gününe kadar bekleyecem

Sonucunu bizlede paylaş canım

Yaa canım çok sevindim hani at bizede testi yarın hemen kan vermeye git darısı tüm isteyenlere inşallah
Çok teşekkür ederim hâlâ inanamıyorum cuma gününe kadar beklemek istedim ama bir cesaret kalkıp test yaptım. Çünkü bugün de ovulasyon testim koyu çıktı hemen atıyorum . İnşallah isteyen herkese nasıp olur

Eklentiler

• IMG_20221130_234753.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 144
Zaten belliydi ovulasyon testinden sıkıştırmak istemedim gebelik testi yap diye ben olsam dayanamazdım sağlıkla gelsin inşallah

Zaten belliydi ovulasyon testinden sıkıştırmak istemedim gebelik testi yap diye ben olsam dayanamazdım sağlıkla gelsin inşallah
Aşılama olduğu için doktorum 14 gün bekle demişti iki günde ben vermek istedim ama çoktan belli olmuş kaset testte belli olduysa 14 günde kan testinde hayli hayli belli olur iyi dileklerin için teşekkür ederim sağlıklıa ve hayırlısıyla gelsin bebeğim

Maşallah inşallah sağlıkla kavuşun yavrunuza. Benimde aşılamamın 13. Günü yarın ve test için bekliyorum ne belirtileriniz vardı acaba

Yarın kan ver hemen yine haberlerini bekliyorum

Maşallah inşallah sağlıkla kavuşun yavrunuza. Benimde aşılamamın 13. Günü yarın ve test için bekliyorum ne belirtileriniz vardı acaba
Teşekkür ederim . Benim belirtilerim 9. Günde başladı ilk olarak göğüslerim yavaştan sonra da epey bir ağrım oldu suan bile var . İkinci olarak kasik ağrım oldu birde sağ kasıgima hep kramp girdi çünkü iki gelişen yumurtam ordaydi . Arada baş dönmesiine benzer şeyler yaşadım tabi bunlar adetle aynıydı ama beni en çok şüphelendiren de göğüslerim de yeşil damarlar çıkmaya başladı belli belirsiz . hiç öyle görmedim bugüne kadar . İnşallah seninki de seninledir

Merhaba hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin .2 yıldır bizimde bebeğimiz olmuyor bana umut oldunuz önümüzdeki aylarda bende aşılama. Yaptıracağım.eşimde bir tık sperm problemi var 20 gün önce hsg çekildim temiz çıktı iki ay deneyeceğiz bakalım sonrasında bizde aşılama yolundayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…