Asilamanin 10 ovitrellenin 12.gunu idrar testi negatif sonradan pozitife donermi

Waww

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
2.374
971
24
kizlar mrb bgn asilamanin 10 catlatma ignesinin 12.gunu test yaptim negatif cikti sonradan pozitife donermi aranizda sonradan pozitif goren oldumu

Merhaba sonucunuz değişti mi ? Ben de aşılamanın 11. Günündeyim ilk idrarla yaptığım test negatif çıktı

İnşallah ama çok çok üzgünüm, bugün yıkıldım resmen, çok umutlanmıştım. Negatifi görmek beni mahvetti, belki bir umut dönen olmuş mu diye bakıyorum ama bulamıyorum.

İnşallah ama çok çok üzgünüm, bugün yıkıldım resmen, çok umutlanmıştım. Negatifi görmek beni mahvetti, belki bir umut dönen olmuş mu diye bakıyorum ama bulamıyorum.
bnde cok uzulmustum negatif gorunce halâda uzgunum tabi Rabbim buyuk belki bir mucize olur cnm uzulme ilk asilamanmiydi

Sanırım dönmez kızlar çünkü çatlama günü biliniyor. Ama Allahın işi tabi. Benim arkadaşım çatlamanın 10. Gününde idrarda pozitifle öğrendi

Arkadaşlar merhaba ben 2 yıllık evliyim 2 yıldır da hep ilaçla tedavi gördüm geçen ay femara kullandım ama olmadı bu ay devlette aşılama yaptırdım iğnenin 11. Aşılamanın 9. Günü. Dün sabah idrarda silik çizgi çıkmıştı akşama doğru dayanamayıp tekrar yaptım hiçbişey çıkmadı bende iğnenin etkisi bitti diye gidip gece kan testi verdim 4.85 çıktı ama bugün sabah ilk idrarla yaptığım test negatif ve hala ilk günden beri kasık bel ağrısı göğüs hassasiyeti var sizce gebelik varmıdır çok yorucu bir süreç gerçekten

gülüm hic testle falan ugrasma yalanci pozitif cikma ihtimali yuksek belliki igne etkisi gecmis 14.gun git kan ver umarim pozitif sonuclanir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…