Asilamamim 9.gunu kizlar karın ağrım çok ve göğüslerim kopacak gibi sizce tutmusmudur

zorbey bebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
71
25
33
Kizlar 9 Eylül'de aşılama oldum bugün 9 günü karnım regl olcak gibi arıyor göğüslerim sudyeni çıkarınca kopacak gibi ve diş ağrısı çekiyorum sizce tutmusmudur hiç kanamam olmadı birde bugün sırt ağrım çok fazla mide ilaçsız yaşamımi sürdüremiyorum bu süreçte midem yanmasın die dogru dürüst bişey yemedim bakalım ne kadar dayanabilicem

Ümit kırmak istemem ama iki aşılama oldum ikisinde de aynı belirtileri yaşadım. Hatta hamileyim falan diyodum bütün bu belirtilere bakarak ama malesef tutmadı.

Valla bende umitlenmek istemiyorum test bile yapmadım yordu bu tedaviler beni her tedavide biseyler gidio gibi vücudumda
Çok yıpratıcı bir süreç. Bende 2-3 yıl bu süreci yaşadım biliyorum, anlıyorum seni ama pes etme. Vazgeçtiğin anda nasip olabiliyor. Bende en son çare tüp bebeğe başlamıştım ama umutlarım yıkık bir şekilde. O şekilde vesile olacakmış demek ki nasip oldu. Sana o sürece girmeden nasip olur inşallah. Allah isteyen, özellikle uğraşan herkese nasip etsin inşallah

Ben 1 tüp bebek özelde yaptırdım tutmadi şimdi devlette deneyeyim dedim prosedür gereği iki aşılama şart dedi bu ikinci tutmassa tüp bebeğe geçiş yapcaz tekrar bakalım nasıl Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bende devlette tüp bebek yaptırdım inanin ozele gore kat ve kat uyguna geldi.Henüz kucağıma alamadım nasipse çok az kaldı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…