Aşılama asılamadan sonra ohss hastası olmus olan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende aşılama oldum ama o nedir bilmiyorum arkadaşım ama ben olmadım öyle 1 hastalık ve gecmiş olsun

yumurtaların asırı uyarılmasından kaynaklanıyor.cok buyuyorlar ve karnın su doluyor.karnım aynı 7 aylık gıbı sıs ve gergın oldu.yemek yıyemedım.kusma ve kabızlık baslıyor ardından.5 gun hastanede 12serum yedım.sıvı alarak gıderılıyor.sıslık ınıyor.bende ılk defa duydum.ama allah kımseye vermesın boyle bır hastalıgı.tedavısı oluyor ama o donem cokkotu.

ah canım benim geçmiş olsun bunuda öğrenmiş olduk benimde yumurtalarım hem çok hemde çok büyüdüler sayısı bile belli diil desem yeridir ama 5 tane sağda 7 tane de solda olmak üzere ve gelişmekte olan daha birçok büyüklükleri ise 20 mm 17 mm arasında değişiyor böyle bir riskim olabilir miki acaba 14 şubatta aşılama oldum bende 5 gün sonra kontrole çağırdı dr belirtileri ne oldu başka bu hastalığın ve ne zaman ortaya çıkıyor aşılamadan hemen sonramı yani

hcg sonucu kacla kac arasında olmalı.bu hastalık bıtınce 1.68 cıkmıs .negatıf .kac olması lazımdı.yukselırmı.asılamadan sonra 13.gun cıkan sonuc bu..

egetup te.endıselenme hemen.degıldır.cunku belırtılerı karnın cok gerılıyor.bır terslık oldugunu anlıyorsun zaten.uyuyamıyorsun.nefes alman cok guclesıyor.kusmayla basladı benım.sonra karnım sıstı.nefes alamadım öluyorum sandım.ama gectıye sonucta sonuc negatıf olsun napayım....

gecmiş olsun canım bende yaşadım bunu cok zor hele o ağrı delirtiyor insanı bende aşılama sonrası yaşadım bu acıyı ben 3 gün yatmıştım hastanede ama şükür bir daha yaşamadım biliyorsundur mutlaka yumurtalıkların aşırı gelişmesinden oluşan bir şey bu ohss anlıycan gelişse bir dert gelişmese bu yumurtalıklar tekrar geçmiş olsun canım inşallah bir daha yaşamazsın:sm_confused:

canım malesef aşılamayla olmadı tüp bebek yaptık ikizlerim vardı fakat 21 haftalık erken doğum yaptım ve malesef kaybettim onları şimdi ikincisi için verilen sürenin 6 ayın bitmesini bekliyorum inşallah senin aşılamada yüzün güler allah yardımcın olsu cok zordur bu yollar cok iyi bilirim ama sabır sonu iyi olunca bütün acılar unutuluyor

canım bende su an ohsss nin içindeyim,4 gün öncesii karnım şişti nefes darlığım basaldıı dr umu aradım evde 2 gecedir serum yedim dün ve bugün karnım indii daha iiyim hastaneye yatırtmadı ama gerekirse yatırırım dedi benimde bebiş sonucu carsamba belli olacak, hayırlısı bakalım,oğlumdda böle iğne olmustum ama bu hastalık olmammıstı şimdi niye oldu bilmiorumm,
benim asılama değil normal ilşikiyle oluo bakalım bu tuttumu.

ama herseyin bası sağlık sonuç negatifte olsa üzülmiceeem cünküü..göğsümdeki nefes tam rahatlamadı ama iiye gidioruumm sanıorum pazartesi kan tahlilim var yine dr uma bildiricemm insallah iiiyiyimdir...

canım malesef aşılamayla olmadı tüp bebek yaptık ikizlerim vardı fakat 21 haftalık erken doğum yaptım ve malesef kaybettim onları şimdi ikincisi için verilen sürenin 6 ayın bitmesini bekliyorum inşallah senin aşılamada yüzün güler allah yardımcın olsu cok zordur bu yollar cok iyi bilirim ama sabır sonu iyi olunca bütün acılar unutuluyor

canım cok uzuldum.bosver hayırlısı buymus sakın uzulme.vallahı hersey sabır.sabır tasına donduk artık.:1no2:

canım bende su an ohsss nin içindeyim,4 gün öncesii karnım şişti nefes darlığım basaldıı dr umu aradım evde 2 gecedir serum yedim dün ve bugün karnım indii daha iiyim hastaneye yatırtmadı ama gerekirse yatırırım dedi benimde bebiş sonucu carsamba belli olacak, hayırlısı bakalım,oğlumdda böle iğne olmustum ama bu hastalık olmammıstı şimdi niye oldu bilmiorumm,
benim asılama değil normal ilşikiyle oluo bakalım bu tuttumu.

ama herseyin bası sağlık sonuç negatifte olsa üzülmiceeem cünküü..göğsümdeki nefes tam rahatlamadı ama iiye gidioruumm sanıorum pazartesi kan tahlilim var yine dr uma bildiricemm insallah iiiyiyimdir...

ınsallah vardır canım.genelde bebek olursa oluyomus boyle.%30 u olmuyomus.senınde kendılıgınden olduguna gore olma ıhtımalı daha yuksek.evet o agrılar zamanla gecıcekmıs.bende oksuruyorum hala.ama ılk zamanki agrılarım gecıyor.merak etme.a.s

benimde öksürüğüm gecmedi ama cok tıkanık değilim aalhtann , sana da cok gecmiş olsun canım sen hangi dr a gidiosun ??
karnının şişliği inince mi hastalık bitme asamasına gelio canım ,benim dün ve bugün biraz indii...

hayır onunla ılgısı yok sanırım.zamanı gelınce oluyo.benım hep asılamadan 15.gun gelıyo.benım dr sait yucebılgın

:)))))))))))yanlış anladın sanırım karnım diorum iki gündür rahatladı iyileşme asamasımı bu , seninde bölemi geçmeye baslamısıtı...

ben yarın tahlil vericem sonucunu aksam üstü alırım.

ha tamam canım evet karnın ınınce gecmıs oluyomus.bol bol su ıcmeye devam et.ınsallah pozitif sonuclarını alırız.senın doktorun kım ızmırde pınarcım.

ha tamam canım evet karnın ınınce gecmıs oluyomus.bol bol su ıcmeye devam et.ınsallah pozitif sonuclarını alırız.senın doktorun kım ızmırde pınarcım.

X