aşılamada klomen kullananlar

arinna1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
25
4
29
arkadaşlar merhaba buraya ilk kez yazıyorum. biz eşimle bir yılı aşkın bir süredir bebek istiyoruz, olmadı. bu ay bize aşılama başladılar sorun eşimde sperm sayısı azlığı. direkt tüp bebek istedik ama 2 tane haplı 2 tane iğneli aşılamadan sonra başarısız olunursa tüp bebeğe geçiliyormuş. şimdi bana klomen diye bi ilaç verdiler adetin 2.günü başlayıp 5 gün içicem ve 12.gün kontrole gidicem. bu ilaç yumurtaların büyümesini sağlıyormuş. ayrıca prospektüste myom olanlarda dikkatli kullanım öneriyordu bugün 23x26mm myomum olduğunu da öğrendim kısacası korkuyorum. bu süreçten geçen ve bu ilacı kullanan var mı acaba? yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba canım bende kullandım ilk tedavim bir senelik evliyim klomeni reglimin 2. Günü başladım beş gün boyunca sonra 4 gün bekleyip yumurtama bakıldı 21 ml olmuştu gecesine çatlatma iğnesi yapıldı iki gün sonrasına da aşılama yapıldı 4. Günüm bugün bakalım bekliyorum tutar mı tutmaz mı gerisi takdiri ilahi

Merhaba çok teşekkür ederim yazdığın için inşallah hayırlısıyla gelir bebişin ben klomeni sadece 2 gün kullanabildim midemi bulandırdıpğı için adetimi de kesti ama bugün doktora gittim 2 yumurtam büyümüş bugün çatlatma iğnesi olucam ben de. Ama bizimki haplı aşılama dediler her gün ilişki dediler iğneli aşılama sonraki aşamaymış. İnşallah güzel haberler alırız ikimiz de

Eklentiler

• IMG_7831.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 31
Yiaaa hamilesinn çok tebrik ederim çok sevindimm sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Teşekkür ederim Rabbim sana da nasip etsin inşlh çok değişik bir duygu tarifi yok bide emin olamıyorsun ya bişey olsa ya yoksa dünden beri uyuyamadım
Yaa inşallah canımm o kadar mutlu oldum ki senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini heyecanı tabi bambaşkadır inşallah ben de yaşarım bu tatlı heyecanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…