Aşılamada 8.günn

Yapmadım korkuyorum bide ilk idrarla yapmak gerekiyormuş akşam oldu bilmem denemeli miyim.. 🥺
Su tüketimi çok yaptıysan idrar seyreltik olursa belirgin olmayan çizgiler teste yansımayabilir o yüzden sabah bekle garanti olsun 🥰 inşallah güzel haberler alırsın sabah 🙏 burdan da yaz yapınca ☺️

Birsey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim asilama oncesi 3 yumurtam büyüktü geriden gelen yumurtalarimda vardı çatlama olduktan sonra o geriden gelen yumurtalarim kayıp mı oluyor yoksa ilişkiye şansım devam ediyor mu bilginiz varmi

Banada 3 gün aşırı ilişki önerdi bundan yorum çıkarak şansın devam ediyor bence. Hani çok küçük değilde belli olgunluktaysa muhtemelen. birde aşılama ile aralarında 4 gün fark olarak ikizi olan okumuştum

Banada 3 gün aşırı ilişki önerdi bundan yorum çıkarak şansın devam ediyor bence. Hani çok küçük değilde belli olgunluktaysa muhtemelen. birde aşılama ile aralarında 4 gün fark olarak ikizi olan okumuştum
AA yeni duydum TSK ederim cevap için

Bazen tamam olcak diyorum bazen yok diyorum çok zor ya Rabbım aratmasın bende birde tup bebek ilaçlarını kullandım doktor aşılamaya çevirdi daha bir zordu
Aa öyle de oluyor mu sizden duydum ilk kez. Evet çok zor ben ki kişiliğim çok güçlüdür ilk aşılamadan sinirlerim yıprandı ki insanlar neler neler yaşıyor. Hep dua ediyorum Rabbim tez zamanda sağlıkla versin hepimize çok zor bir süreç yaşanmadan asla anlaşılmıyo

Su tüketimi çok yaptıysan idrar seyreltik olursa belirgin olmayan çizgiler teste yansımayabilir o yüzden sabah bekle garanti olsun 🥰 inşallah güzel haberler alırsın sabah 🙏 burdan da yaz yapınca ☺️
Eşim diyor bekleyelim bir gün kalıyor zaten diye o yüzden bekleme kararı aldık yanlış sonuç almamak içinn 😊

Aa öyle de oluyor mu sizden duydum ilk kez. Evet çok zor ben ki kişiliğim çok güçlüdür ilk aşılamadan sinirlerim yıprandı ki insanlar neler neler yaşıyor. Hep dua ediyorum Rabbim tez zamanda sağlıkla versin hepimize çok zor bir süreç yaşanmadan asla anlaşılmıyo
3 yumurtam büyümüştür gerisi geriden geliyordu aslında diğerleri olmaz dedi ben imza atarım dedi bizde ona inanmayı seçtik aynen yaşamayan bilmez cidden Rabbım kimseyi sınamasın cocuksuzlukla sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Test yapmadım yarını bekliyorum kasık ağrılarımda olmaya başladı korku heyecan karışık yarını bekliyorummm 🥺
hiç endişe etme kasık ağırısı olumlu yada olumsuz bir belirti değil ☺️ değişik bir duygu değil mi bazen olacak kesin hissine girince hemen olurda negatif görürsem diye umutsuzluk yaşamamak adına olumsuzluk düşünmeye başlıyorsun. Her ay negatif ile hayal kırıklığı yaşayınca olumsuza hazırlamak bazen daha iyi gibi geliyor. Duygular karışıyor gidiyor. Gönlümüzdeki en kısa zamanda hayırlısı ile olsun inşallah ya

hiç endişe etme kasık ağırısı olumlu yada olumsuz bir belirti değil ☺️ değişik bir duygu değil mi bazen olacak kesin hissine girince hemen olurda negatif görürsem diye umutsuzluk yaşamamak adına olumsuzluk düşünmeye başlıyorsun. Her ay negatif ile hayal kırıklığı yaşayınca olumsuza hazırlamak bazen daha iyi gibi geliyor. Duygular karışıyor gidiyor. Gönlümüzdeki en kısa zamanda hayırlısı ile olsun inşallah ya
Moralim sıfır galiba adet oldum ağlamak istiyorum

Moralim sıfır galiba adet oldum ağlamak istiyorum
Sana üzülme demicem çünkü her türlü üzüleceksin biliyorum . Seni çok iyi anlıyorum… Bir gün o testte istediğimiz sonucu görecez. Bunu düşün ve kendini yıpratma olur mu. Bak görüyorsun yalnız değiliz çok kişi aynı şeyleri yaşıyoruz

Merhabalar Umarım en güzel şekilde sonuçlanır 🙏☺ benim 7. Günüm daha 12. Günü bekliyorum test için
İnşallah sizde güzel somuçlar alırsınız 😊 🤲🏻 bende nasıl bekleyeceğim bilemiyorum birşey sormak istiyorum eşimin yıkmaadan Sonra ileri hız yüzde 0 dı sizce umutlanmalı mıyım bu değerle

İnşallah sizde güzel somuçlar alırsınız 😊 🤲🏻 bende nasıl bekleyeceğim bilemiyorum birşey sormak istiyorum eşimin yıkmaadan Sonra ileri hız yüzde 0 dı sizce umutlanmalı mıyım bu değerle
İnan o kadar beklenmeyen sonuçlarla karşılaştım ki bu platformda o yüzden tahmin etmek çok güç. Ama biliyorsun aşılama tutma oranı düşük bir tedavi zaten. İleri hızı 0 ama yumurtaya yakın bir konumdaysa tutma ihtimali var ki doktorun yapmış. Allah ol derse olur biliyorsun. O yüzden dua et bol bol. Aşılamada çok ümit olmadan olmasını ummak gerek bence 😊

İnan o kadar beklenmeyen sonuçlarla karşılaştım ki bu platformda o yüzden tahmin etmek çok güç. Ama biliyorsun aşılama tutma oranı düşük bir tedavi zaten. İleri hızı 0 ama yumurtaya yakın bir konumdaysa tutma ihtimali var ki doktorun yapmış. Allah ol derse olur biliyorsun. O yüzden dua et bol bol. Aşılamada çok ümit olmadan olmasını ummak gerek bence 😊
Yaa siz ne güzel konuşuyorsunuz o kadar çok umut oldunuz ki içime sabahtan beri bakmadiğim araştırmadığım yazmadığım yer kalmadı 2 senedir bekleyince bı kıvılcım arıyor insan inşallah güzel sözleriniz gibi güzel yavrunuzu alırsınız kucağınıza 🤲🏻😊

X