Aşılamada 10 günüm karın ağrısı kramp ağrılarım var size normal bir durum mu bilgisi olanlar bilgilendire bilir mi rica etsem?

mireli

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
7
1
28
Aşılamada 10 günüm karın ağrısı kramp ağrılarım var size normal bir durum mu bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi rica etsem?

Aşılamanın 11. Günündeyim ve bende aynı durumdayım bir kaç gündür.
Ağrıyı nasıl tarif etsem bilemiyorum ama adet ağrısı gibi. Normalde adetime bir kaç gün kala başlar böyle agrımaya ama bu sefer cok erken başladı anlamadım. Yine adet olacağım diye düşünüyorum. Önceki aşılamamda çatlatma iğnesinden 18 gün sonra olmuştum suan cok erken başladı.

İğneli aşılama oldum ilk kez . Adetim 24 olmuştu geçen ay ama bu kaç gündür ağrım var bu gün daha çok anlamıyorum adet mi olucam yoksa bu ne ağrısı. Ayın 4 olmuştu iğneli aşılama oldum bu gün 10 günüm oluyor iki 3 gün sonra felan kanda test vermemi söylemiştir diktor 14 gün felan .Acaba yarın hamilelik testi alsam mı bilemedin

Bilemiyorum bende adet mi gebelik mi ikilemini yaşadığım için bir şey diyemeyeceğim ama test için erken bence yapmayın boşuna erkenden ne üzülün ne sevinin derim. Çünkü sonuç yanıltabiliyor.
En erken 14. Gün yapılması gerektiği söyleniyor hatta benim doktorum direk 15. Gün kan verirsin demişti

Tamam o zaman hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…