Aşılama

Allah nasip eder inşallah en güzel şekilde. Aşılama çok basit bir şey. Bilgi istemişsiniz, anlatayım. Benim 20 bin tuttu toplam. Ama maddi sıkıntı olmadığı için özelde yaptık. Özelde ilgililer rahat kafa oluyor. İmkanınıza göre hastane seçin bence. İğne kullandım ben gonal f. Sonra ovitrelle vurdum. Ondan 33 saat sonra falan kliniğe gittik eşimden sperm alındı yıkandı. Beni de çağırdılar mikroskop ile bakmak için. Çok az hareketli var dedi adam. Ümitsiz konuştular ama oldu. Ben karnımı yormadım sonrasında. Eğilip kalkmadım, klozet kullandım, hiç iş yapmadım, dört gün duş da almadım, hep ayağımın altında yastık minderlerle yatıp eğlenceli şeyler yaptım kitap okudum. Düşünmemeye çalıştım. Bunları tavsiye ederim. Kesinlikle eğilip kalkmayın aşılama yaparsanız.
Aşılama sonrası bi süre uzanılmalı o takdirde . İlk defa deniycem bende . Daha dogrusu eğer doktor artık ilaçlardan vazgeçip aşılamaya karar verirse eğer . 🙁

Merhabalar, ben asilama yaptirdim pazartesi günü ( daha once bir igneli bir ilacli iki kez tüp bebek denedim her defasinda tek yumurta cikti oda dollenmedi yani transfer asamasina hic gecmedik) simdiki doktorum asilama yapalim dedi ve yaptik 4.gun bitti bile çok sukur :) sûrec yine doktorunuza kalmis kimisi hem igne hem hap veriyor ama benim doktorum menopur ignesi verdi 7 gün kullandim gobekten, sonraki gün ovitrelle catlama ignesi yaptim ve bir gün bekleyip sonraki gün asilama için hastaneye gittim.
Baska merak ettikleriniz varsa tecrubem dogrultuusnda paylasirim🤗
Merhaba doktor beni acili islem diye korkuttu acilimi acaba

Aşılama sonrası bi süre uzanılmalı o takdirde . İlk defa deniycem bende . Daha dogrusu eğer doktor artık ilaçlardan vazgeçip aşılamaya karar verirse eğer . 🙁
Doktor beni o çatalda baş aşağı çevirip yirmi dk bekletti. Sağ bacağımı solun üstüne attırdı. Çok zor tutundum baş aşağı ama eşim de destek oldu

X