Aşılama

Hayır yaptırmadık ilk olacak öyle dusunuyoruz ınsallah sehir hastanesinde verdiğimiz bi testi yıkamadan sonra %80 lere uşasıyor ileri hızı
Çok güzel, inşallah güzel haberlerini alırız, stres yapmayın, biz eşimle aileden kimseye söylememe kararı aldık sadece bir iki arkadaşımıza söyledik böylelikle kimse bilmediği için sorup ne oldu diye strese sokmuyor,

Çok güzel, inşallah güzel haberlerini alırız, stres yapmayın, biz eşimle aileden kimseye söylememe kararı aldık sadece bir iki arkadaşımıza söyledik böylelikle kimse bilmediği için sorup ne oldu diye strese sokmuyor,
Evleneli üc yıl oldu ilk ayımda hamile kaldım dusuk oldu sonra hıc olmadı haliylen ne desekde inanmiyor kımse ama bu asılama surecıne girersem kimseye söylemem diye dusunuyorum olsada pozıtıf sonuc alsamda saklarım galiba biraz 😅

Bugun sabah test yaptım 5 dk gölge cıktı ama guvenmeliyim bilmiyorum sizde görebiliyormusunuz 🌼

Eklentiler

• IMG_0456.jpeg
    IMG_0456.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0455.jpeg
    IMG_0455.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 11
Bugun sabah test yaptım 5 dk gölge cıktı ama guvenmeliyim bilmiyorum sizde görebiliyormusunuz 🌼
Ben test yaptım tek çizgiydi, bir kenara bıraktım sonra tekrar baktım hayalet çizgi vardı kan verdim cuma günü 5 ten fazla çıktı bugün tekrar verdim yükselmiş, kanda baktırın isterseniz

Ben test yaptım tek çizgiydi, bir kenara bıraktım sonra tekrar baktım hayalet çizgi vardı kan verdim cuma günü 5 ten fazla çıktı bugün tekrar verdim yükselmiş, kanda baktırın isterseniz
Yaaa cok sevindimmm hayırlı olsun saglıkla kıcagınıza alın 🌼💕 cokda ümitlenmekde istemiyorum ama elimde degil acabamı oluyor biraz kasıklarımdada agrı var 🌼

X