Aşılama

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar bugün sabah aşılama oldum🤲🤲🤲...çok endişeliyim şükür oldu.ditun olmadı.yarim saat bekledim .1 saat sonra idrara çıktım...aşılama sonrası haliyle araba bekleme sürecim oldu .içimden bişe aktığını hissettim.eve geldim çamaşır az ıslaktı .böle durum yaşayan var mı arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar bugün sabah aşılama oldum🤲🤲🤲...çok endişeliyim şükür oldu.ditun olmadı.yarim saat bekledim .1 saat sonra idrara çıktım...aşılama sonrası haliyle araba bekleme sürecim oldu .içimden bişe aktığını hissettim.eve geldim çamaşır az ıslaktı .böle durum yaşayan var mı arkadaşlar
Oluyor fazla gelenler illaki bende de akmısti çok kişide de olmuştu burda konuşmuştuk başka arkadaşlarla

Sizde ilk aşılama mi tutmuştu öyle hatırlıyorum..her şeyden pinpiriklendim.bise düşürdüm bı an çömeldim ona bile düşünür oldum 🙄..dün bugün yatıyorum.karnim agriyo bı kütle var gibi...eşim iğne bile kaldirmicaksin diyor oda panikliyor ..insallahh güzel sonuçlanır 🤲🤲

20221029_121124.jpg

Teşekkür ederim canım 🙏
Ben de progestan fitil dışında alfolino omega 3 ve q-folin kulanıyorum (infertilitede daha başarılı sonuçlar elde eden bir folik asit+vitamin içerikli bir şeymiş sanırım). Zeynep Kamil önermişti. Bir de avokado yiyorum. Bilimsel verilere göre bebek şansını artırıyormuş hayırlısı bakalım.

Ben de progestan fitil dışında alfolino omega 3 ve q-folin kulanıyorum (infertilitede daha başarılı sonuçlar elde eden bir folik asit+vitamin içerikli bir şeymiş sanırım). Zeynep Kamil önermişti. Bir de avokado yiyorum. Bilimsel verilere göre bebek şansını artırıyormuş hayırlısı bakalım.
Hayırlısı olsun canım rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu🤲

Kizlar bende asilama oldum bugün çatlatma iğnesinin 10. Günü aşılamanın 9. Günü üstteki yaptığım test dün alttakide bugün yaptığım test sizce birsey varmıdır
Bugun asilamadan sonra 3. Günüm ve akintimda hafif lekelenme var sende hiç böyle olmusmuydu?

X