Asilama

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar... aşılama sürecim baslayacak..doktor adet 2 yada 3 günü gek.dedi..pazartesi gününe denk geliyor... muayene sonrası aşılama süreci..heyecan stres sardı 🤭 nasıl bir süreç nelere dikkat etmeliyim..giyim mağazasında çalışıyorum ayakta kalmam tutunma açısından zormu olur...

Adet 2. Günü ilaç başlanıyor. Yumurta büyüklüğünü takip edilecek, ilerleyen zamanda çatlatma iğnesi verecek. Sen göbekten vuracaksın.32 - 36 saat sonrasında merkezde, eşinden alacakları sperm katater yardımı ile rahme bırakılacak. (Seni, içeri almadan 20 30 dk önce eşin içeride özel bir odada sperm veriyor. 3 - 4 gün cinsel perhizli olması gerekecek. Fazla ya da az değil 3 - 4 gün olmalı) 15 dk kadar uzanır şekilde ayaklar havada yatmaya devam ediyorsun. Sonra kalkıp odanda giyinip çıkıyorsun. Yatmanı gerektiren durum yok diyorlar. Ağır kaldırma uzanma gibi şeyler söylemişlerdi bana. 12 gün sonra test yapıyorsun. Erken yaparsan çatlatma iğnesinin etkisi oluyor. Gününü beklemek gerek. Tabi benim tutmadı. Tüp bebek oldu. Hayırlısı ile senin tutsun inşallah

Merhaba bugün muayene oldum adetin 3.gunuydu..bakti normal.dedi...catlatma iğnesi verdi bir hafta vuruncam..göbekten...sonra aşılama zamani gelecek...çok sağolasın ne güzel anlatmışsın ins canim ins ilk şeyde tutarr🙏🙏🌺🥰

Merhaba arkadaşlar
Benimde aşılama tedavim başladı arkadaşlar ama doktor bana beş gün boyunca klomen verdi günde bir adet kullanmamı istedi sizde bu dozla yumurtalarim büyür mü eğer buyumezse tedavi diğer aya mı kalır 😏

Merhaba arkadaşlar
Benimde aşılama tedavim başladı arkadaşlar ama doktor bana beş gün boyunca klomen verdi günde bir adet kullanmamı istedi sizde bu dozla yumurtalarim büyür mü eğer buyumezse tedavi diğer aya mı kalır 😏
Merhaba nasılsınız her şey yolunda mi

X