Aşılama

Hayırlı olsun aşılamanız tutmuş sanırım 😍🥰
İlk aşılamanızmıydı ? Belirtileriniz falan oldu mu ?😊
Çok teşekkür ederim tuttu evet 🥰 ilk aşılamamdı bi süre sonra belirtilerim oldu. Adet olacak gibi karın ağrıları başladı göğüslerim şişmeye ve acımaya başladı. Nabzım da yüksekti normale göre.

Çok teşekkür ederim tuttu evet 🥰 ilk aşılamamdı bi süre sonra belirtilerim oldu. Adet olacak gibi karın ağrıları başladı göğüslerim şişmeye ve acımaya başladı. Nabzım da yüksekti normale göre.
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 💖💖

Yarın tedavim başlıyor. 2.aşılamam inşallah bundan sonuç alırım 🤗
İdrara sıkışıkmıydın aşılama esnasında canım ?
Ne kadar yattın tuvalete gittin mi ?
İdrara sıkışık değildim öyle birşey söylemedi doktor. İşlemden sonra bi saat yattım eve gelince de bi saat kadar yattım sonra tuvalete gittim.

İdrara sıkışık değildim öyle birşey söylemedi doktor. İşlemden sonra bi saat yattım eve gelince de bi saat kadar yattım sonra tuvalete gittim.
Merhaba konuşmanın üzerinden bayağı zaman geçti. Öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 bende yeni aşılama yaptırdım pazartesi günü oldu. Aşılamanın ilk gününden sonra mide yanmam oldu ve sırt ağrım oluyor bazen normal mi bunlar . İlk aşılamam. Bide progestan verdi doktor onu kullanıyorum fitil olarak.

Merhaba bende 6 temmuzda aşılama yaptırdım bu gün 10 günüm ve çok sabırsızım test yaptırmak istiyorum doktorum bana ilaç verdi dupbaston diye bunu kullan bitince adet olmazsa git test yaptır dedi ilaç bitti ama adet olmadım sağ kasık tarafımda gelip giden ağrı var ne zaman vereyim test çok merak ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim anne ve baba olmak isteyen kişilere nasip etsin zevk uğruna yapanlara nasip etmesin 🙏🥹
Sana daha önce yazdimmi bilmiyorum canim asilama yaptirmadm gebede olmadm hic ama duphaston cok kullandim 10 gün icinde adet olmuyorsan test etmelisin yani benim doktorum öyle diyordu öyle yapiyordum bu ilac biter bitmez adet yapmiyor tarlusal gibi degil kombinasyonlu bir ilac..

X